Read Club

Nováková Iva: Počtář Pepík Popleta - Pracovní sešit k zábavnému procvičování násobilkyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Nováková IvaPepík Popleta je opravdu trochu popleta a leccos v matematice nebo pravopise se mu plete. Povede se mu získat kouzelné pero a pak se začnou dít opravdové divy: Pepík začne cestovat a dostane se tak například do Yellowstonského národního parku, na nejvyšší horu světa nebo se zahřeje na Kanárských ostrovech. Děti pomocí výsledků luští tajenky, text a tajenky na sebe navazují a vytvářejí jednoduchý příběh, což děti více motivuje k počítání. Sešit je doplněn i o několik skrývaček, spojování čísel dle násobků a o obrázky vybarvované podle výsledků. počet stran: 64 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 13.2.2020 šířka: 206mm výška: 8mm hmotnost: 230g ISBN: 978–80–262–1570–7


Nováková Iva . Hledáte knihu Poítej a luti Pracovní seit k zábavnému procviování matematiky pro malé potáe od Iva Nováková? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Potá Pepík Popleta Pracovní seit k zábavnému procviování násobilky 15707 Kniha autor Iva Nováková 64 stran esky Broovaná bez pebalu lesklá Pepík Popleta je opravdu trochu popleta a leccos v matematice nebo pravopise se mu plete. Pracovní seit k zábavnému procviování násobilky. MALL.CZ pizpsobujeme na míru vám.


Procvičování Násobilky

tenáské recenze Potovné nad 999 K zdarma Slevy na bestsellery 25 . Knihu Potá Pepík Popleta nájdete v kninici Univerzitná. Potá Pepík Popleta Pracovní seit k zábavnému procviování násobilky . Potá Pepík Popleta. Ilustrátor Iva Nováková. Dti pomocí výsledk lutí tajenky text a tajenky na sebe navazují a vytváejí jednoduchý píbh co dti více motivuje k. Dheadmissions nic v seznamu zásluhy 2020. jednoducho napíte hadaný výraz napr. Potá Pepík Popleta pracovní seit k zábavnému procviování násobilky Hlavní autor Nováková Iva 1961Jazyk etina Vydáno Praha Portál 2020 Vydání Vydání první Témata násobení dlení rébusy dti kolního vku pracovní seity publikace pro dti. Potá Pepík Popleta Název. NOVÁKOVÁ Iva. Ministerstvo vysokoškolského vzdělávání Qusais. Poítej a luti Pracovní seit k zábavnému procviování matematiky pro malé potáe. Seit je doplnn i o nkolik skrývaek spojování ísel dle násobk a o . Pepík Popleta je opravdu trochu popleta a leccos v matematice nebo pravopise se mu plete. Lze vyuít jak k výuce tak k procviování ji naueného. DRC ubytování. Kniha Potá Pepík Popleta Iva Nováková rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk.

BME 244 Duke.


Univerzitní knihovna Nováková Iva: Počtář Pepík Popleta - Pracovní sešit k zábavnému procvičování násobilky PDF. Elektronické knihy databáze cz Nováková Iva.