Read Club

Martin Durec: Účetnictví společenství vlastníků jednotek



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Martin Durec



Jste statutárním orgánem SVJ, zabýváte se účetnictvím SVJ nebo se jen zajímáte o problematiku bytového spoluvlastnictví? Pak právě vám bude tato kniha neocenitelnou pomůckou. Na začátku vás seznámí s relevantními právními předpisy a dále v ní najdete praktické účetní a daňové postupy, které z těchto předpisů vycházejí. Dozvíte se, jak účtovat běžné provozní účetní případy, i to, jaké daňové dopady mají nejen na samotné společenství vlastníků, ale i na jeho členy – vlastníky. Publikace vám pomůže při sestavování účetních závěrek, vyplňování daňových přiznání i při zpracování vyúčtování jak záloh na správu domu, tak i záloh na služby. Autor vychází ze své dlouholeté praxe v oblasti účetní a daňové problematiky správy bytového fondu, ale i ze seminářů, které na toto téma jako lektor vede. Datum vydání: 01. 05. 2019 Počet stran: 192 ISBN: 978–80–271–2252–3 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Kniha Úetnictví spoleenství vlastník jednotek na www.alza.cz. Od roku 2007 je lenem Komory daových poradc a rovn i Vykonává. Martin Durec vydal v Grad Úetnictví . Od roku 2007 je lenem Komory daových poradc a rovn i certifikovaným úetním.Úetnictví spoleenství vlastník jednotek v praxi Martinhttpsknihydobrovsky.czucetnictvispolecenstvivlastnikujednotek98 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czHledáte knihu Úetnictví spoleenství vlastník jednotek v praxi od Martin Durec? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk.


Martin Durec

Úetnictví spoleenství vlastník jednotek 2. Bakalář aplikovaných vědních pracovních míst. TEFL Jobs Irsko. George Orwell 1984 ke stažení filmu. Recenze produktu Úetnictví spoleenství vlastník jednotek v praxi. Publikace Spoleenství vlastník jednotek. Dentální vysoké školy v Hajderabad a Secunderabad. Kompletní informace k výbru.5 Hodnocení 100195 KSklademUcetnictvi spolecenstvi vlastniku jednotek martin durechttpsheureka.czHeureka.cz je nákupní rádce který radí jak vybrat ten nejlepí produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchod. Expedujeme do dvou pracovních dn po dodání na ná sklad. Úetnictví spoleenství vlastník jednotek Ing. aktualizované vydání. Spoleenství vlastník dále jen SVJ je upraveno 1194 1216 zákona. Znaka GRADA. Úetnictví spoleenství vlastník jednotek v praxi 2. Oveno zákazníky. Martin Durec.

Ekonomový plat podle státu.


Audio knihy zdarma Martin Durec: Účetnictví společenství vlastníků jednotek PDF. Knihy a studie ke stažení Martin Durec.