Read Club

Koudelková Vlasta: Ošetřovatelská péče o ženy v šestinedělíPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Koudelková VlastaPublikace je určena pro studentky bakalářského studia oboru porodní asistence, ale může být návodem i pro začínající porodní asistentky na oddělení šestinedělí. Jedná se ucelenou učebnici, jejíž zpracování vychází z teoretických i praktických situací, které se vyskytují při ošetřování žen v poporodním období. Teoretické informace jsou vhodně doplněny kontrolními otázkami a ošetřovatelskými diagnózami. Učební text lze doporučit také všeobecným sestrám, které zajímá období šestinedělí a chtějí si obohatit své znalosti. V publikaci nacházíme řadu doporučení, jak přistupovat k matkám těsně po porodu a v porodním období, které mají sníženou soběstačnost z důvodu operativního porodu nebo poporodních komplikací, jenž vyžadují pravidelnou péči porodních asistentek počet stran: 136 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.3.2013 šířka: 141mm výška: 9mm hmotnost: 190g ISBN: 978–80–7387–624–1


Amazon Kindle Ebooks. Jak dlouho trvá, než se stane realitním makléřem na Floridě. Koudelková Vlasta Nakladatel Triton. Domácí lékaská literatura odborná lékaská literatura lékaské knihy fonendoskopy skalpely pinzety modely zub dentální nástroje literatura pro studenty lékaských fakult prodej odborné literatury. Popis produktu Vlasta Koudelková Oetovatelská pée o eny v estinedlí Publikace je urena pro studentky bakaláského studia oboru porodní asistence ale me být návodem i pro zaínající porodní asistentky na oddlení estinedlí. Vlasta Koudelková Oetovatelská pée o eny v estinedlí Zdraví literatura Publikace je urena pro studentky bakaláského studia oboru porodní asistence ale me být návodem i pro zaínající porodní asistentky na oddlení estinedlí.


Šestinedělí

Detektivky a krimi Scifi a fantasy Romány pro eny Komiksy Horory a thrillery Ságy Svtová literatura eská literatura Cizojazyná literatura Historické romány Historie Literární biografie Umní Mýty a legendy Dobrodruství Military Ná svt Due a tlo Citáty Kuchaky Humor a satira Volný as Poezie Zdraví Hobby a domácnost. Vechny informace o produktu Oetovatelská pée o eny v estinedlí Koudelková Vlasta porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Oetovatelská pée o eny v estinedlí Koudelková Vlasta. Uební pomcka pro budoucí porodní asistentky vhodná pro teoretickou i praktickou výuku zejména pro zaínající . Dopisy a věda Majors. BDB.cz Databáze knih. P l deshpande slavné knihy. Doporute vybraný výrobek Vaim známým Výrobek Oetovatelská pée o. Oetovatelská pée o eny v estinedlí. Child's-play knihy. Oetovatelská pée o eny v estinedlí Vlasta Koudelková Detaily knihy. Autor Koudelková Vlasta. Je příliš pozdě na to, abych změnil život na 40.

Co se stalo s libgen.io.


Nejlepší knihy ke stažení PDF Koudelková Vlasta: Ošetřovatelská péče o ženy v šestinedělí PDF. Elektronické knihy knihovny PDF Koudelková Vlasta.