Read Club

Karel Nešpor: Kudy do pohody - Tisíc snadných rad, jak se uklidnitPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Karel NešporKniha je čtivá, praktická a čtenáři v ní najdou snadno použitelné návody. Textem je provází pan Zkoumal. Jak napovídá jméno, je to člověk zvídavý a nesnáší fráze. Autorovi nedovolí, aby z této knihy udělal seznam. Chce všechno jasně, srozumitelně a důkladně vysvětlit. K jeho silným stránkám patří smysl pro humor, někdy i ironie. Má rád příběhy a příklady. Jeho první věta adresovaná autorovi zní: „Hele, ty jeden autore, nejdříve mi vysvětli, proč bych se měl uklidňovat!“ Pan Zkoumale i vážení čtenáři, klid je více než nepřítomnost stresu. Vnitřní mír je tajemná zahrada, ve které se daří tělesnému zdraví, dobrým nápadům a příjemným duševním stavům, jako je pohoda, veselost nebo spokojenost. Kniha je rozdělena do následujících částí: mír těla, mír mysli, mír srdce a mír a střízlivost. V přílohách najdou čtenáři shrnutí a přehledy, které usnadní využití knihy v každodenním životě. Kniha Kudy do pohody získala ocenění Český Bestseller za rok 2016 v kategorii Zdraví a životní styl. Datum vydání: 01. 03. 2016 Počet stran: 168 ISBN: 978–80–262–1044–3 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Recenze Ne Ukázka Ne Vae názory 0 Pvodní cena 199.00 Po slev 185.00 K. Ve druhé Kudy do pohody Karel Nepor od authora Karel Nepor a nakladatelství za skvlé ceny na eshopu Martinus.cz. MÁMA TE Kudy do pohody . Jak napovídá jméno je to lovk zvídavý a nesnáí fráze. Kudy do pohody Tisíc snadných rad jak se uklidnit 9788026210443. PG College Hanumangarh.


Jak Se Uklidnit

Prvním tipem ze Studijní a vdecké knihovny je tivá píruka od Karla Nepora s názvem Kudy do pohody tisíc snadných rad jak se uklidnit. Podceňované majory. Autorovi nedovolí aby z této knihy udlal seznam. KAREL NEPOR Kudy do pohody. Kudy do pohody tisíc snadných rad jak se uklidnit. University of Houston Učební program. Praha Portál 2016 168. Promluvte si se mnou v knize korejské úrovni 1. Sledovat autora. Textem je provází pan Zkoumal. Tisíc snadných rad jak se uklidnit. Piblin 30 let se zabývá prevencí a lébou návykových nemocí.

Matematický vysokoškolský vstupní zkouška recenzent pdf.


Elektronické knihy databook Karel Nešpor: Kudy do pohody - Tisíc snadných rad, jak se uklidnit PDF. Levné elektronické knihy Karel Nešpor.