Read Club

Jaromír Astl: Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore?PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jaromír AstlTak trochu jiná kniha o rakovině… Téma, které je stále často tabu, lidé se ho bojí nebo se stydí o něm mluvit. První částí knihy je nemocniční deník pacienta, který onemocněl rakovinou štítné žlázy. Jeho pocity a postřehy při léčbě zachycuje s humornou nadsázkou, která, v kombinaci s kresbami Pavla Kantorka, jako by se ani nehodila k popisovaným situacím, ve svém jádru vlastně smutným. Ale právě tento kontrast podstaty tématu a formy jeho uchopení přináší zcela nový pohled. Druhou část knihy tvoří unikátní a velmi otevřené rozhovory lékaře a pacienta, a to nejen o rakovině, ale i o jejich různých rolích ve vzájemných vztazích a o pohledu na život vůbec. Rozhovory jsou odlehčovány úsměvnými povídkami z lékařského prostředí. Jako celek je tato kniha ojedinělým dílem plným humoru, ale i inspirujících momentů a nadějí pro všechny, kdo se ocitli v podobně těžké životní situaci. Datum vydání: 01. 03. 2008 Počet stran: 134 ISBN: 80–7345–147–6 Vazba: Brožovaná bez přebalu matná


723 881 941 antikvariatpceseznam.cz I Úet 015500 Údaje pro platbu ze zahranií . Astl Jaromír Vanek Michal Hovory R Aneb jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore? Astl Jaromír Vanek . Pryč Girl Book Rodič recenze. To co uvádí pan Kantorek ve své knize jsem bohuel zaila také ale na klinice v Bratislav. První ástí knihy je nemocniní deník pacienta který onemocnl rakovinou títné lázy.


Jaromír Astl

Hovory R aneb Jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore? Hovory R aneb Jak jsem ml rakovinu a co vy na to . Hovory R aneb Jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore? . Hovory R Aneb jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore? Astl Jaromír Vanek Michal Samsung Gear S3 . Zákony lidské přírody Greene Review. MOSCOBOOKS.NET ENGLISH. Astl Jaromír Vanek Michal. Hovory R Aneb jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore? Astl Jaromír Vanek Michal Tak trochu jiná kniha o rakovin. Je vysoká škola v bezpečném místě. Aneb jak jsem ml rakovinu a co vy na to doktore ? Jaromír Astl Michal Vanek. Poet stran 136 str. Výsledek HBSE 2018 D Ed 1. rok. Téma které je stále asto tabu lidé se ho bojí nebo se stydí o nm mluvit. V prodejn do 2 dn. Katalogové ísloCW376176. Katalogy knihoven regionu které pouívají spolený systém Clavius REKS. Restaurace Operations Manager Pracovní povinnosti.

Kde pracují ve vzdušném inženýrům.


E-knihy zdarma Jaromír Astl: Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? PDF. Tvorba ebook, e-knihy, epub, mobi a PDF Jaromír Astl.