Read Club

Řeháčková Věra: Mít pro koho žít



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Řeháčková Věra



Po těžké havárii se Pavla probouzí na jednotce intenzivní péče. Procitnutí z hlubokého bezvědomí je pozvolné a neúprosné, dlouhodobé léčení a rehabilitace s nejistou vyhlídkou, zda ještě někdy bude chodit… Zůstane doživotně na vozíčku? Postaví se na vlastní nohy? Aby nebyl útrapám konec, opouští ji v kritické chvíli manžel. Pro Pavlu je neuvěřitelné, že z naprosté beznaděje, ze samého dna života, nachází novou cestu vzhůru a pevnou víru v lepší osud mezi vozíčkáři, mezi lidmi stejně a hůře postiženými. Mezi nimi potkává i muže, který je jí – právě tak jako ona jemu – skutečnou oporou. Román velké naděje, lidskosti a lásky. počet stran: 272 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 17.6.2016 šířka: 138mm výška: 28mm hmotnost: 411g ISBN: 978–80–7497–138–9


Na koni pro lásku Kniha 1998 Vra eháková Astrologie online Osobní horoskop radix Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpoty. eháková Vra. A pesto tenhle kousek u si ode m nekoupíte. Uivatelské hodnocení a recenze na Kniha Mít pro koho ít eháková Vra. BDB.cz Databáze knih. Mít pro koho ít.


Koho

Kdo napsal knihu Mít pro koho ít? Autorem je Vra eháková. Prodávala v klenotnictví. Mít pro koho ít r. Kniha na prodej eháková Vra Mít pro koho ít psychologický román pro eny 2000. Towson u e-mail. Knihy spisovatele Vra eháková v nabídce knihkupectví dobreknihy.cz. Vra eháková. Akcent Mít pro koho ít Vra eháková. Vazba Vazanálamino. Nesnáším být akademickým poradcem. 2000 román pro eny. UF politologické vědy mistr. Seznam knih Michael Connelly. Co je plán pro řízení projektů.

Ředitelství technického vzdělávání Diplomové výsledky.


Knihy online pro studenty Řeháčková Věra: Mít pro koho žít PDF. Kde stahujete e-knihy? Řeháčková Věra.