Read Club

Ahrnstedtová Simona: Nepřátelé a milenciPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Ahrnstedtová SimonaDůvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce. V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia. Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer. Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce? Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy. počet stran: 376 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 5.10.2016 šířka: 132mm výška: 32mm hmotnost: 428g ISBN: 978–80–7359–500–5


Narodila se roku 1967 v Praze a je nejen úspnou autorkou romantických píbh ale také licencovanou psychologickou poradkyni a kognitivní behaviorální terapeutkou. Elektronická kniha Nepátelé a milenci na www.alza.sk. Nepátelé a milenci jsou védský román skvlé autorky s eskými koeny jen se dokal ji mnoha peklad. Nepátelé a milenci Simona Ahrnstedtová.


Simona Ahrnstedtová

Komu otevete svou tináctou komnatu? Volné pokraování bestselleru Nepátelé a milenci. Nepátelé a milenci Simona Ahrnstedtová Simona Ahrnstedtová. High School vs College Diplomová prohlášení. Masters při práci Remix. Nov pehlednjí a rychlejí. Bakalář vědy ve vzdělávání v angličtině. Nakupujte u vaeho knihkupce s tradicí. V nelítostném svt védských financí se nevyzná nikdo lépe ne David Hammar.Simona Ahrnstedtová eKnihy elektronické knihy vaehttpseknihovna.czzbozisimonaahrnstedtovaZískejte nejnovjí informace o akcích a aktuální nabídce. Info Metafora 2016 1. .5 Hodnocení 100322 KSklademKniha Nepátelé a milenci Simona Ahrnstedtová knizniklub.czhttpsknizniklub.czknihy224073neprateleamilenci.htmlNepátelé a milenci Simona Ahrnstedtová. Metafora Nepátelé a milenci Simona Ahrnstedtová Romány. Lexia a její nový éf. Prodej byl ukonen. Duke univerzita postgraduální škola školné poplatky a stipendia. Kniha Nepátelé a milenci Autor Ahrnstedtová Simona V nelítostném svt védských financí se nevyzná nikdo lépe ne David Hammar. V nelítostném svt védských financí se nevyzná nikdo lépe ne David Hammar. Hodnotenie a recenzie Nepátelé a milenci od ostatných pouívateov. Vechno co chci 2020 Nepátelé a milenci 2016 Dohoda s áblem 2012 Ohe a voda 2017 Z donucení 2013 ár a led 2019 ánry autora. Pdf xchange pro stahování 64 bitů.

Královna stínů IMDb.


E-knihy PDF do čtečky Ahrnstedtová Simona: Nepřátelé a milenci PDF. Eknihy na stiahnutie Ahrnstedtová Simona.