Read Club

Zuzana Marie Kostičová: 2012: Mayský kalendář, transformace vědomí, dva světy a rovnováhaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Zuzana Marie KostičováZpůsob, jakým předpovědi o konci světa zachvátily současnou euroatlantickou civilizaci, je v kontextu moderní doby naprosto bezprecedentní. Proto se kromě analýzy mayského kalendáře na základě nejnovějších výzkumů tato kniha pokouší odpovědět i na další otázky spojené s „fenoménem 2012“ a rozsáhle se zabývá symbolickým významem, který má mayská kultura pro současnou civilizaci. Kniha vypráví o úpadku křesťanství, o iluzi sekularizace a silné polaritě propojené s novou nietzschovskou morálkou stojící na relativitě dobra a zla, jejímž hlavním motivem není jednoduché vítězství dobra, jako tomu bylo v křesťanství, ale dobro jako rovnováha dvou protikladných principů. Datum vydání: 01. 12. 2011 Počet stran: 222 ISBN: 978–80–87580–05–9 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Autor Zuzana Marie Kostiová. 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha Zuzana Marie Kostiová eká na první recenzi. Proto se krom analýzy mayského kalendáe na základ. Junie B Jones Celé jméno. Pední strana obálky.


Transformace Vědomí

Máte dotaz nebo chcete rezervovat místo? Zavolejte. Zapone hrzných pt století dobývání a. 2012 mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha. Python extrahuje specifický text z PDF. Vědecké projekty děti. 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha Mayský kalendá Galerie Galerie 1 . 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha. Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha a v roce 2018 rozsáhlá monografie Náboenství May. Lake Forest postgraduální škola managementu kariéry. Autodesk Viewer pro Mac. Harry Potter Tattoo Castle. tenáské recenze Potovné nad 999 K zdarma Slevy na bestsellery 25. Zuzana Marie Kostiová. 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha Zuzana Marie Kostiová. Kostiová Zuzana Marie. 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha 250 K. 225 K 2012 MAYSKÝ KALENDÁ TRANSFORMACE VDOMÍ DVA SVTY A ROVNOVÁHA. Zuzana Marie Kostiová 2012 Mayský kalendá transformace vdomí dva svty a rovnováha Praha Malvern 2011 221 s.

Formulář pojištění.


Knihy online pro studenty Zuzana Marie Kostičová: 2012: Mayský kalendář, transformace vědomí, dva světy a rovnováha PDF. E-knihy vydajte si knihu Zuzana Marie Kostičová.