Read Club

Verne Jules: Plovoucí ostrovPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Verne JulesPlovoucí ostrov je fantastický román francouzského spisovatele Julesa Verna z cyklu Podivuhodná putování . Řadí se ke spisovatelovým méně známým dílům. Jedná se o dobrodružství čtyř francouzských hudebníků, kteří se proti své vůli octli na fantastickém plovoucím ostrově s názvem Standard-Island. Ostrov byl zbudován jako místo pro rekreaci americk ých a evropsk ých milionářů, aby si při plavbě Tichým oceán em mohli celý rok užívat krásné počasí. Autor stylem sobě vlastním popisuje krásu a rozmanitost tichomořských ostrovů, u nichž ostrov na své plavbě zastavuje. Samozřejmě že tento vynález skrývá i řadu technických vymožeností a novinek… Díky této knize se o Vernovi tvrdí, že předpověděl vynález internetu . Není to však pravda. Verne sice popisuje v románu kabel , který spojuje plovoucí ostrov s východním pobřežím USA , avšak jde o normální telegrafní linku. počet stran: 456 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 17.10.2018 šířka: 117mm výška: 33mm hmotnost: 620g ISBN: 978–80–7390–532–3


shoppingcart. Jsme vae knihkupectví s tradicí. Verne sice popisuje v románu kabel který spojuje plovoucí ostrov s východním pobeím USA avak jde o normální telegrafní linku. ilustrace 1.


Plovoucí Ostrov

Cyklus podivuhodné cesty1. adí se ke spisovatelovým mén známým dílm. Omega Verne Jules Tajuplný ostrov. Jules Verne Podivuhodná dobrodruství výpravy BarsakovyZ povení francouzské vlády má expedice poslance Barsaca prozkoumat úrove ivota domorodc ve Franc. vypráví v knize o podivuhodném dobrodruství ty francouzských hudebník kteí se proti své vli octli na fantastickém plovoucím ostrov vybudovaném pro americké i evropské miliardáe aby mohli pi plavb po Tichém oceánu po celý rok uívat krásného poasí. Plovoucí ostrov Jules Verne. Ostrov byl zbudován jako místo pro rekreaci amerických a. Screencastify editace tutoriál. Hledáte knihu Tajuplný ostrov od Jules VerneZdenk Burian? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Centrum Marshall. Plovoucí ostrov Jules Verne 2018. Vaření vědeckých kurzů. Na poest amerického prezidenta a bojovníka proti otrokáství jej pojmenují Lincolnv ostrov. Slyšitelné knihy zdarma s Prime. Půjčovna filmového vybavení. Verne Jules Plovoucí ostrov. Plovoucí ostrov.

BSEB BSEB 12. výsledek 2018.


Zábavná kniha PDF Verne Jules: Plovoucí ostrov PDF. Univerzitní knihovna Verne Jules.