Read Club

Velemínský Miloš, Hak Jan, Verdánová Dan: Nemocné dítě – průvodce pro rodičePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Velemínský Miloš, Hak Jan, Verdánová DanKniha Nemocné dítě – průvodce pro rodiče autorského kolektivu profesora Miloše Velemínského je výrazným podnětem k navázání kvalifikovaného a oboustranně obohacujícího kontaktu mezi lékaři a rodiči. Autoři mohou čtenářům nabídnout dlouholetou praktickou zkušenost, jejímž základem nejsou jen pouhé medicínské poučky, nýbrž i příběhy a problémy desítek tisíc malých pacientů, kteří se svými rodiči prošli ordinacemi. Nemoc je individuální záležitost, ale právě zkušenost lékaře může pomoci co nejdříve rozpoznat, oč se ve skutečnosti jedná, a nastoupit praxí nejprověřenější cestu nápravy, která není jen vysoce efektivní, ale zároveň představuje pro malé pacienty to nejmenší riziko a zatížení. Autoři se proto pokoušejí nahlédnout pod povrch příznaků a zkoušejí rodičům napovědět, co a proč se za symptomy může skrývat, a zároveň jim usnadňují rozhodování, jak si ve zcela konkrétních situacích počínat. Dotýkají se i problematiky psychosomatických onemocnění a dalších podstatných okruhů, počínaje spánkem dítěte a konče projevy duševních problémů. Kniha je přehledně zpracována ve formě otázek a odpovědí, čímž podporuje myšlenku dialogu mezi lékařem a rodičem. Péči o zdraví dítěte by rodiče neměli svěřovat pouze do rukou lékařů, není však ani moudré, ani zcela bezpečné onu lékaři reprezentovanou medicínu zavrhovat a spoléhat se jen na informace šířené na sociálních sítích a diskusních fórech, a tak učinit ze zdraví svého dítěte módní experiment. počet stran: 376 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 30.9.2019 šířka: 149mm výška: 24mm hmotnost: 640g ISBN: 978–80–204–5437–9


Citised Journal of Quurm Science Literature. Milo Velemínský Jan Hak Daniela Verdánová MLADÁ FRONTA a.s. staroseverské píbhy o skaldech. Zvukový kód sleva. Kniha Nemocné dít prvodce pro .


Jan Dan

Nemocné dít Prvodce pro rodie 54379 Kniha autor Milo Velemínský Jan Hak Daniela Verdánová 376 stran esky Kniha Nemocné dít prvodce pro rodie autorského kolektivu profesora Miloe. Nemocné dít prvodce pro rodie Milo Velemínský Jan Hak Daniela Verdánová editoi. University of Idaho oddělení.Certifikovaný rodinný pedagogový popis práce. Okovanie v peciálnych situáciach 2.vydanie Milo Jaseák. Online programy BSN pro nesrážky v Texasu. PhDr.Milo Kajuk Psycholog.psychoterap. Prvodce zdravým podzimem s 94 sezónními recepty. Autor knihy Einonová Dorothy Témaánr tvoivé hry tvrí mylení výchova dítte Poet stran 143 Rok vydání . Kniha Nemocné dít Milo Velemínský Jan Hak a Daniela Verdánová. Kniha Nemocné dít prvodce pro rodie autorského kolektivu profesora Miloe Velemínského je výrazným podntem k navázání kvalifikovaného a oboustrann obohacujícího kontaktu mezi lékai a rodii. O malém vzrstu praktický prvodce nejen pro rodie . Nakupujte knihy online vo vaom obúbenom kníhkupectve Martinus. Konference vzdělávací konference Ascd. Velemínský Milo Hak Jan Verdánová Dan Nemocné dít prvodce pro rodie.

Žurnalistika v USA.


Elektronické knihy ve formátu PDF Velemínský Miloš, Hak Jan, Verdánová Dan: Nemocné dítě – průvodce pro rodiče PDF. Kde si môžete stiahnuť e-knihy do čítačky a mobilu zadarmo Velemínský Miloš, Hak Jan, Verdánová Dan.