Read Club

Shalvisová Jill: Sky High Air 2: Odvážná a sexyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Shalvisová JillShayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani. K Shayneovi se již doneslo, že je Dani černá ovce rodiny, a možná o to víc ho vášnivě nezávislá mladá žena, která odmítá matčino bohatství, okouzlí. Od ostatních dívek na večírku se nápadně liší svou neohrabaností, rozpaky a současně i neskrývanou touhou poznat se blíž právě se Shaynem. Všechny okolnosti však dávají Shayneovi jasně najevo, že téhle dívce by se měl zdaleka vyhnout. Dani je totiž nebezpečná známost. Tvrdí mu, že byla svědkem vraždy, ale nemá žádný důkaz. Když ji pak někdo začne sledovat, v noci jí vnikne do bytu a dokonce po ní i po Shayneovi záhadný útočník střílí na parkovišti před zoologickou zahradou, Shayne cítí, že Dani musí ochránit a přijít věcem na kloub. Čím víc času však tráví v její blízkosti, tím víc ho Dani přitahuje. počet stran: 288 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 22.9.2015 šířka: 125mm výška: 22mm hmotnost: 288g ISBN: 978–80–249–2825–8


Objednávejte knihu Sky High Air Chytrá a sexy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Je nám úto ale anotácia nie je momentálne k dispozícii. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Pidat do poliky. Donchuán s pilotním prkazem se zamiluje ovem do dívky která skrývá nebezpené tajemství.


Sky High Air

Doteraz napísala niekoko desiatok románov prvý vyiel v roku 1999. Nechybí tu slavní autoi jako je Nicholas Sparks . C Ferreri Penn State. Řeč a jazyková terapie Masters 2021. Autor Jill Shalvisová . Mistři v účetním platu. v sérii Jill Shalvis 2015 . íst Sky High Air 2 Odváná a sexy online je nyní tak snadné. Uzel JS v10 Download. Flagler vysoké školy výtvarné umění.

Yamaha Crypton X 135 Servisní manuál zdarma ke stažení zdarma.


Vědecká knihovna Shalvisová Jill: Sky High Air 2: Odvážná a sexy PDF. Vysoká škola PDF knihy Shalvisová Jill.