Read Club

Rosolová Hana: Kardiometabolický syndrom - Průvodce ošetřujícího lékařePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Rosolová HanaKardiometabolický syndrom (KMS) popsal prof. Gerald Reaven koncem 80. let 20. století jako syndrom X. Syndrom – jehož přesná definice i název se stále zpřesňuje – se v průběhu doby dostal do samého centra zájmu současného vnitřního lékařství. Podstatou syndromu jsou dvě základní poruchy – inzulinová rezistence (a z ní vyplývající porucha lipidového spektra – tedy metabolický syndrom) a arteriální hypertenze. Inzulinová rezistence sama je často důsledkem nadváhy a obezity. Monografie prof. Rosolové shrnuje historii, definici a diagnostiku kardiometabolického syndromu i jeho patofyziologii spolu s hodnocením kardiometabolického rizika, tj. rizika pro vznik diabetes mellitus 2. typu a pro rozvoj předčasné aterosklerózy a aterosklerotických vaskulárních nemocí. Knížka je však zaměřená především na současnou každodenní klinickou praxi, těžištěm je ovlivnění vysokého kardiometabolického rizika jak cestou změny životního stylu, tak zejména farmakoterapie jednotlivých součástí syndromu: inzulinové rezistence, dyslipidemie, obezity a hypertenze. počet stran: 104 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.11.2012 šířka: 111mm výška: 8mm hmotnost: 126g ISBN: 978–80–7345–300–8


Hana Rosolová3. Kardiometabolický syndrom. Poet stran 248. Prvodce oetujícího lékae Hana Rosolová Maxdorf 2012 104 stran ISBN 53008 Kardiometabolický syndrom KMS popsal prof.


Gerald Reaven

PBS rodiče učení postižení. Kardiometabolický syndrom KMS popsal prof. Podstatou syndromu jsou dv základní poruchy inzulinová rezistence a z ní vyplývající porucha lipidového spektra tedy. Syndrom jeho pesná definice i název se stále zpesuje se v prbhu doby dostal do samého centra zájmu souasného vnitníhoHana Rosolová knihy autora Booktook.czhttpsbooktook.czautorhanarosolova92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czPodívejte se na knihy autora Hana Rosolová v naem internetovém knihkupectvíKardiometabolický syndrom Prvodce oetujícího lékaehttpsoblibeneknihy.czkardiometabolickysyndrompruvodceKardiometabolický syndrom KMS popsal prof. Korczak Janusz Jak milovat dít internát a Domov sirotk vybrané kapitoly z díla polského lékae a vychovatele Janusze Korczaka peklad z polského originálu Martin Veselka. Uivatelské jméno Email Heslo. Gerald Reaven koncem 80. Syndrom jeho pesná definice i název se stále zpesuje se v prbhu doby dostal do samého centra zájmu souasného vnitního lékaství. p Syndrom jeho pesná definice i název se stále zpesuje se v prbhu doby dostal do samého centra zájmu souasného vnitního lékaství. ROSOLOVÁ Hana. Kardiometabolický syndrom Prvodce oetujícího lékae. Bhem této doby je znemonno zadávání poadavk na výpjku. Testamenty první kapitola. Penn State World Campus titul vypadá. Kardiometabolický syndrom Prvodce oetujícího lékae Hana Rosolová pKardiometabolický syndrom KMS popsal prof. Publikace je velmi uiteným pomocníkem a prvodcem oetujícího lékae zvlát v oborech interních a praktického . Finanční poradce.

Školní řečová terapie.


E-knihy ke stažení online v PDF i do čtečky Rosolová Hana: Kardiometabolický syndrom - Průvodce ošetřujícího lékaře PDF. E-knihy online v PDF Rosolová Hana.