Read Club

Nohelová Eva: Retrívři a vodní psiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Nohelová EvaVedle velkých monografií věnovaných jednotlivým plemenům chystáme i publikace rozsahově skromnější, věnované nikoli jedinému plemeni, ale skupinám plemen příbuzných, v nichž vedle sebe stojí plemena známá a populární i ta méně rozšířené. Prvním počinem v této ediční řadě bude právě tato kniha, věnovaná retrívrům a vodním psům. Najdete v ní informace o těchto psech: labradorský retrívr, curly coated retrívr, flat coated retrívr, zlatý retrívr, nova scotia duck tolling retrívr a chesapeake bay retrívr a dále pak portugalský vodní pes, irský vodní španěl, americký vodní španěl, španělský vodní pes, lagotto romagnolo, barbet a watterhound. U každého plemene bude podrobně zpracovaná historie, povaha, péče, zdraví, vzhled a případné zajímavosti v chovu. Informace uvedené v medailoncích jednotlivých plemen autorka konzultuje s předními chovateli A představiteli chovatelských organizací. Autorka Eva Nohelová žije se svými čtyřmi psy na ranči Pohoda, kde má i chovatelskou stanici. Dlouhá léta byla výcvikářkou, nyní se však věnuje především chovu a farmaření. Vždy ji velmi zajímala historie, zdraví a povaha nejrůznějších plemen, takže na toto téma publikovala řadu článků v odborných i populárních časopisech. Nyní se rozhodla shrnout své znalosti do knižní série. počet stran: 224 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 1.5.2013 šířka: 150mm výška: 20mm hmotnost: 478g ISBN: 978–80–7428–170–9


Novosádová Kateina BARF Krmení psa . Hledáte knihu Retrívi a vodní psi od Nohelová Eva? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. tenáské recenze Potovné nad 999 K . Info Plot 2013 1.


Psi Diskuze

chovatelm a milovníkm retrívr nebo nkterého z pti plemen vodních ps. Ná web zlepujeme pomocí cookies. NOHELOVÁ Eva. Retrívi a vodní psi Vedle velkých monografií vnovaných jednotlivým plemenm chystáme i publikace rozsahov skromnjí vnované nikoli jedinému plemeni ale skupinám plemen píbuzných v nich vedle sebe stojí plemena známá a populární i ta mén rozíené. Retrívi a vodní psi Eva Nohelová V této knize vnované retrívrm a vodním psm najdete informace o tchto psech labradorský retrívr curly coated retrívr flat coated retrívr zlatý retrívr nova scotia duck tolling retrívr a chesa. Správa zdravotnictví San San Francisco. V této knize vnované retrívrm a vodním psm najdete informace o tchto psech labradorský retrívr curly coated retrívr flat coated retrívr zlatý retrívr nova scotia duck tolling retrívr a chesapeake bay retrívr a dále pak portugalský vodní pes irský vodní panl americký vodní panl panlský vodní . Dva mohou udržet tajnou knihu konec. U kadého plemene bude podrobn zpracovaná historie povaha pée zdraví vzhled a pípadné zajímavosti v chovu. Poradenství psychologie PhD programy v Severní Karolíně. Retrívi a vodní psi E. Retrívi a vodní psi. Masáe ps Hourdebaight JeanePierre. Novosádová Kateina BARF Krmení psa p. Kupte knihu Retrívi a vodní psi od Eva Nohelová na Martinus.cz.

Skleněný meč kvíz.


Jak číst knihy PDF v mobilu Nohelová Eva: Retrívři a vodní psi PDF. Elektronické knihy nejznámější PDF Nohelová Eva.