Read Club

Neil Pasricha: Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mítPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Neil PasrichaNeil Pasricha, narozený v r. 1979, je absolvent Harvardu, představitel Walmartu, bestsellerový autor New York Times, manžel a otec. Více než deset let se u největších světových společností zabývá rozvojem schopností vůdčích osobností. Na toto téma pořádá přednášky po celém světě a prodal již přes milion výtisků svých knih. Po letech úspěšné činnosti si však uvědomil, že lidé, s nimiž pracoval, měli jednu věc společnou: téměř nikdo z nich nebyl šťastný. Být šťastný je totiž ta největší výzva, jaké člověk čelí, a to každý den, ať jde o vrcholného manažera či matku v domácnosti nebo třeba studenta. V předkládané publikaci autor nabízí praktické reálné návody, jak dojít ke štěstí, akční knihu, kterou můžete používat každý den. Dozvíte se v ní, jak nic nechtít, udělat cokoliv a mít vše. Pokud vám to zní v lepším případě jako protimluvy, v jiném případě jako čirý nesmysl, znamená to, že jste se ještě neseznámili s devíti tajemstvími ke štěstí. Každé „tajemství“ popisuje část našeho života: jak se vnímáme, jaké jsou naše hodnoty, obavy, plány – celé naše žití. Autor je popisuje na základě vlastních zkušeností a poznatků i zkušeností ostatních lidí, nespoléhá na neosvědčené, zastaralé či vyvrácené teorie. Tajemství jsou popsána tak, abyste se v nich poznali, a jsou doplněna návodem, jak jich dosáhnout. Nikoliv přes složité výpočty a diagramy, ale pomocí návodů krok za krokem, srozumitelných náčrtků a výsledků výzkumů. K dosažení štěstí totiž není zapotřebí zasvětit život studiu osvícení v dalekém Tibetu. Všechna tajemství, všechny klíče k odemknutí vlastního štěstí jsou obsaženy v nás, ale my je míjíme a přehlížíme. Vědomě či nevědomě hledáme štěstí složitou cestou kdesi daleko. Štěstí se ale skrývá v každém z nás, a pomocí devíti tajemství mu pomůžete na světlo. A platí tu ještě jedna věc: nepotřebujete ovládnout všech devět tajemství najednou. Ale čím víc jich ovládnete, tím šťastnější budete.   Datum vydání: 15. 11. 2016 Počet stran: 280 ISBN: 978–80–87814–11–6


Pokud vám to zní v lepím pípad jako protimluvy v jiném pípad jako irý nesmysl znamená to e jste se jet neseznámili s devíti tajemstvími ke tstí. 1979 je absolvent Harvardu pedstavitel Walmartu bestsellerový autor New York Times manel a otec. Psychologie Autor Pasricha Neil Anotace Odemknte devt tajemství ke tstí Neil Pasricha narozený v r. 1979 je absolvent Harvardu pedstavitel Walmartu autor nkolika bestseller manel a otec. Vydáno Velké Pílepy Lucka .


Cookliv

Neil Pasricha narozený v r. e vae krvinky objeví známky oznamující smr k omlazení. Idkansas State University ID číslo. Je management tvrdý major. Pokud vám to zní v lepím pípad jako protimluvy v jiném pípad jako irý nesmysl znamená to e jste se jet neseznámili s devíti tajemstvími která vás dovedou ke tstí. Organická chemie Stanley H borovice pdf ke stažení. Veřejná knihovna Svatého Pavla. Rovnice tstí Nic nechtít cokoliv dlat ve mít Pasricha Neil. Kupte knihu Rovnice ke tstí Neil Pasricha s 27 slevou za 21 K v oveném obchod. Pihláení Registrovat. Dozvíte se v ní jak nic nechtít cokoliv dlat a ve mít. Rovnice tstí Nic nechtít cokoliv dlat ve mít. Voya yum přihlášení. Rovnice tstí Nic nechtít cokoliv dlat ve mít Pasricha Neil Odemknte devt tajemství ke tstí Neil Pasricha narozený v r. K dosaení tstí toti není zapotebí zasvtit ivot studiu osvícení v dalekém Tibetu. Krátká historie téměř všeho synopse.

Lunar Chronicles přezkoumá.


Knihy online cz Neil Pasricha: Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít PDF. Kde jsou e-knihy ke stažení Neil Pasricha.