Read Club

Jaromír Veber: Management - Základy, moderní manažerské přístupy, výkonnost a prosperitaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jaromír VeberInovované a aktualizované vydání klíčové domácí monografie na téma managementu představuje jak základní a tradiční, tak i aktuální a nová témata, s nimiž se vyrovnává jak teorie, tak i praxe moderního managementu. Kniha se uplatňuje nejen jako základní studijní materiál v mnoha kurzech managementu na vysokých školách manažerského a ekonomického směru, ale i v dalších programech manažerského vzdělávání. Datum vydání: 10. 09. 2014 Počet stran: 736 ISBN: Vazba: Pevná s přebalem lesklá


Gotické žánrové spisovatelé. Pedchozí obrázky Dalí obrázky. Bezpečnostní velvyslanecká povinnosti. State se dobrým managerem.


Management Základy Moderní Manažerské Přístupy

Prelistujte stránky knihy preítajte si recenzie itateov nechajte si odporui podobnú knihu z ponuky viac ako 19 miliónov titulov. Hitchhikerův průvodce na Galaxy Vogon Citáty. Management Základy moderní manaerské pístupy výkonnost a prosperita Jaromír Veber Specifikace Inovované a aktualizované vydání klíové domácí monografie na téma managementu pedstavuje jak základní a tradiní tak i aktuální a nová témata s nimi se vyrovnává jak teorie tak i praxe moderního managementu. City College Norwich Adresa. doporuená cena 820 K koncepn navazuje na pedchozí úspné monumentální dílo a dále prohlubuje a . Vekeré informace o produktu. Kdo napsal knihu Management? Autorem je Jaromír Veber Kolektiv autor. DomOdborná literaturaManagement Marketing Management. Zamuje se zejména na management kvality inovací a výkonnost organizací. Jaromír Veber knihy. Title Management Základy moderní manaerské pístupy výkonnost a prosperita Jaromír Veber epub fb2 PDF Created D17 AM. Pi objednávce kniních titul a ostatního zboí z naeho knihkupectví si mete vybrat vícero zpsob dopravy i platby a celou objednávku vyídíte. EAN 12000 ISBN 12000 . Management Základy moderní manaerské Ohodnotit Doporuit známemu Management Základy moderní manaerské pístupy výkonnost a prosperita Jaromír Veber. Nejlepší Suny Schools pro podnikání. Management Základy moderní manaerské pístupy výkonnost a prosperita Jaromír Veber Není skladem. Respirační terapeutová vyhoření. Vytisknout Poslat emailem.

Státní rada Arizona schválila program správce přípravy.


Kde stahujete e-knihy? Jaromír Veber: Management - Základy, moderní manažerské přístupy, výkonnost a prosperita PDF. Levné knihy Jaromír Veber.