Read Club

Jana Šarounová: Metody alternativní a augmentativní komunikacePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jana ŠarounováAugmentativní a alternativní komunikace se pokouší přechodně nebo trvale kompenzovat projevy poruchy a postižení u osob se závažným postižením řeči, jazyka a psaní. Alternativní komunikační systémy se používají jako náhrada mluvené řeči. Augmentativní systémy komunikace mají podporovat již existující, ale pro běžné dorozumívání nedostatečné komunikační schopnosti. Cílem obou metod je to, aby dítě mohlo vyjadřovat své potřeby a sdílet své pocity nebo zážitky. Nemožnost domluvit se a porozumět mluvené řeči může mít vliv na intelekt. Na úvodní obecný přehled metod a pomůcek navazuje druhá část publikace věnovaná jednotlivým typům postižení a odkazující do první části na pomůcky, které v případě určitého postižení lze nejlépe využít. Knihu využijí speciální pedagogové, logopedi, odborníci pracující s dětmi a dospělými s poruchou komunikace. Mgr. Jana Šarounová po vystudování speciální pedagogiky pracovala jako speciální pedagog v ÚSP, učitelka v ZŠ pro děti s kombinovaným postižením, od roku 1997 působí jako logoped a poradenský pracovník se specializací na augmentativní a alternativní komunikaci. Externě vyučuje na PedF UK předmět Augmentativní a alternativní komunikace Datum vydání: 01. 12. 2014 Počet stran: 120 ISBN: 978–80–262–0716–0 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Metody alternativní a augmentativní komunikace Autor arounová Jana a kol. Akce 20 Rozebráno. Na úvodní obecný pehled metod a pomcek navazuje druhá ást publikace vnovaná jednotlivým typm postiení a odkazující do první ásti na pomcky které lze v pípad uritého postiení nejlépe. Nakladatel Portál EAN 07160 ISBN 07160 Popis 1 kniha broovaná 150 stran esky Rozmry 144 204 cm Rok vydání 2014 1. Neomezený výkon URDU PDF.


Augmentativní Komunikace

Jana arounová. Medicaid a krytí autismu. 46 AROUNOVÁ Jana. Praha Portál 2014. Akce 20 Rozebráno. skladom od 1.99 . Augmentativní a alternativní komunikace se pokouí pechodn nebo trvale kompenzovat projevy poruchy a postiení u osob se závaným postiením ei jazyka a psaní. Alternativní komunikaní systémy se pouívají jako náhrada mluvené ei. Vechny informace o produktu Kniha Metody alternativní a augmentativní komunikace porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Metody alternativní a augmentativní komunikace. Nejlepší knihy pro čtení během izolace. Tennessee realitní licenční kurz. Kniha Metody alternativní a augmentativní komunikace Jana arounová. Metody alternativní a augmentativní komunikace.Vydání první. Augmentativní systémy komunikace mají podporovat ji existující ale pro bné dorozumívání nedostatené komunikaní schopnosti.279 KSklademarounová Jana 1964 Metody alternativní a augmentativníhttpsraks.mlp.czdetailarounová Jana 1964 Metody alternativní a augmentativní komunikace. Jak dlouho je lékařská škola pro pediatry. Document has not been rated yet. Augmentativní a alternativní komunikace se vyuívá v komunikaci s lidmi veho vku tedy s dtmi i dosplými. Berman Skin Institute Recenze. Front Cover. arounová Jana .

Pravdivé nebo falešné biblické otázky.


E-knihy internetové PDF Jana Šarounová: Metody alternativní a augmentativní komunikace PDF. Vysoká škola PDF knihy Jana Šarounová.

Alternativní A Augmentativní Komunikace