Read Club

Havlíček Stanislav: Syn buvola - V Agoku s Lékaři bez hranicPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Havlíček Stanislav„Ne, vůbec to není akční ani adrenalinové. Nezachraňuji cizí životy přímou masáží srdce,“ říká lékárník Stanislav Havlíček o svém působení v nemocnici v Agoku. I když se misi snaží zlehčovat, bez Standova bystrého úsudku a pečlivé práce by Lékaři bez hranic tolik lidských životů nezachránili. Rozvrhl zásobování agocké lékárny na devět měsíců dopředu, připravil správný protijed na hadí uštknutí nebo namíchal tišící lék pro ošklivě popálenou holčičku. Nic ale nebylo tak těžké, jako když Tomáše Šebka učil pěstovat rajčata. V jeho zápiscích se čtenář podívá i na Komorské ostrovy, po nichž Havlíček putoval během své povinné dovolené. To vše doprovází svérázný humor a kouzlo osobnosti, díky kterému si Havlíček vyzkoušel i roli kazatele v africkém kostele. Co bylo to nejhorší, s čím se během půlroku v Agoku musel vyrovnat, a proč ho v Jižním Súdánu přejmenovali na Syna buvola? počet stran: 263 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 6.5.2019 šířka: 130mm výška: 24mm hmotnost: 300g ISBN: 978–80–7432–973–9


Nadaných výzev. Své záitky z afrického Agoku sepsal do své knihy Syn buvola. Ne vbec to není akní ani adrenalinové. O svých záitcích sepsal knihu Syn buvola která vyla ped létem pod hlavikou nakladatelství Paseka. Nezachrauji cizí ivoty pímou masáí srdce íká lékárník Stanislav Havlíek o svém psobení v nemocnici v Agoku.


Lekari Bez Hranic Cz

I kdy se misi snaí zlehovat bez Standova bystrého úsudku a pelivé práce by Lékai bez hranic tolik lidských ivot nezachránili. Témaánr Havlíek Stanislav Médecins sans frontières asociace lékárníci humanitární pracovníci Jiní Súdán . V pednáce Syn buvola se dozvíte nejenom proitky evropského lékárníka z nemocnice . Musí jinak by nepeili íká bývalý éf eské lékárnické komory Stanislav Havlíek který se práv vrátil z plroní mise v Jiním Súdánu. A se svou misi také snaí zlehit na prosté plánování od stolu bez Standova bystrého úsudku a pelivé práce by Lékai bez hranic ádný lidský ivot nezachránili. Autor Stanislav Havlíek. SYN BUVOLAV AGOKU S LÉKAI BEZ HRANIC Havlíek Stanislav. Historie Indianapolis. Drak Rider Rogue Lineage. Dostupnost slueb na jaké jsme zvyklí my je mizivá.

Jak zvýšit angličtinu rodičů ve školách PDF.


Audio knihy zdarma Havlíček Stanislav: Syn buvola - V Agoku s Lékaři bez hranic PDF. Eknihy po česku PDF Havlíček Stanislav.