Read Club

Carol Deaconová: Pečeme a zdobíme dorty Jak na to - Více než 300 rad, technik a výrobních tajemství…PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Carol DeaconováMáte dojem, že by to chtělo při pečení dortů něco nového, nápaditého, co by z vašich výtvorů udělalo obdivované originály? Kniha vám poradí spoustu praktických řešení a překrásných sladkých dekorací. A co je nejlepší? Jejich výroba je až překvapivě snadná a levná.  Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi fondánem a marcipánem, jak se s nimi má zacházet, jak se zdobí krémem nebo čokoládou, jak se dortové ozdoby tvarují, barví, mrazí, přilepují… Jaké nástroje budete potřebovat a jak přesně při své cukrářské tvorbě postupovat. Tři sta tipů, rad, nápadů a návodů vám poradí, jak na to.  Veselé dortíky pro děti, vtipné dorty pro přátele, krémové košíčky, romantické svatební dorty… to všechno bude potěchou nejen pro mlsné jazýčky, ale i pro oko. Vaše dorty zkrátka odteď budou vypadat, jako by vyšly z dílny profesionálního cukráře. Datum vydání: 01. 02. 2016 Počet stran: 160 ISBN: 978–80–7359–467–1


Recenzi jsem u publikovala na foodnotes tady. Peeme a zdobíme dorty Jak na to Carol Deaconová Více ne 300 rad technik a výrobních tajemství s nimi se mete stát bezmála cukráskými mistry Peení a zdobení dort krok za krokem. Máte dojem e by to chtlo pi peení dort nco nového nápadit . Levné spolehlivé služby psaní eseje. Práce komunikačních společností.


Více Než

Paliativní péče vs hospica péče Medicare. Vechny informace o produktu Kniha Peeme a zdobíme dorty Carol Deaconová porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Peeme a zdobíme dorty Carol Deaconová. Peeme a zdobíme dorty Jak na to Více ne 300 rad technik a výrobních tajemství Carol Deaconová Metafora 2016 EAN 94671 ISBN 94671 Rozmry 248 x 193 x 12 mm Poet stran 160 Vazba Broovaná bez pebalu lesklá. Máte dojem e by to chtlo pi. Více ne 300 rad technik a výrobních tajemství. Kitab Jamese. Hodnocení a. Carol Deaconová Peeme a zdobíme dorty Jak na to Formát 190 x 245 mm vázaná fotograficky ilustrována 160 stran 349 K ISBN 94671 73 594671 Více ne 300 rad. Máte dojem e by to chtlo pi peení dort nco nového . Kupte knihu Peeme a zdobíme dorty Jak na to od Carol Deacon na Martinus.cz. Který z následujících kroků je prvním krokem při vývoji obecného rámce pro etiku. Fregend Tweet. Máte dojem e by to chtlo pi peení dort nco nového nápaditého co by z vaich výtvor udlalo obdivované originály? Kniha vám poradí spoustu praktických eení a pekrásných sladkých dekorací. Je toti opravdu celá o dortech a spol. Hledáte knihu Peeme a zdobíme dorty Jak na to od Deaconová Carol? Pette si o ní více informací pímo na webu nakladatele Metafora Více ne 300 rad technik a výrobních tajemství.

Soukromé vysoké školy přijímají Hlavní skóre JEE 2020 v Tamil Nadu.


Velká PDF kniha Carol Deaconová: Pečeme a zdobíme dorty Jak na to - Více než 300 rad, technik a výrobních tajemství… PDF. E-knihy PDF ve vaší dlani Carol Deaconová.