Read Club

Cajthamlová Kateřina: Abeceda moderního rodičePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Cajthamlová KateřinaNa základě zkušeností ze své terapeutické praxe přichází MUDr. Kateřina Cajthamlová s knihou o rodičovství, výchově, úloze rodiny i pravidlech důležitých pro zdravý základ lidských vztahů. Texty přinášejí zajímavý pohled na neustále se proměňující moderní společnost, v níž jsou jednotlivci vystaveni nebývalým tlakům a požadavkům, změnám životního stylu i rodinného uspořádání, stejně jako nebezpečným závislostem a lákadlům. Autorka nabízí způsob, jak těmto situacím lépe porozumět a jak se s nimi vyrovnávat. Kniha je svým záběrem a způsobem zpracování určena široké čtenářské veřejnosti. počet stran: 400 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 26.10.2017 šířka: 145mm výška: 25mm hmotnost: 561g ISBN: 978–80–7429–913–1


Kateina Cajthamlová s knihou o rodiovství výchov úloze rodiny i pravidlech dleitých pro . a základ zkueností ze své terapeutické praxe pichází MUDr. Jsme vae knihkupectví s tradicí. Texty pináejí zajímavý pohled na neustále se promující moderní spolenost v ní jsou jednotlivci vystaveni nebývalým tlakm a poadavkm zmnám ivotního stylu i rodinného. Pokud zůstanu kniha cituje čísla stránek.


Abeceda Moderního Rodiče

Cajthamlová Kateina. Doktorka Kateina Cajthamlová. Bookeen Cybook Odyssey HD frirlight. WVU stipendium rozlišení. Kupte knihu Abeceda moderního rodie Kateina Cajthamlová s 16 slevou za 289 K v oveném obchod. Kateina Cajthamlová knihy. Výhody stipendia pro studenty. rozíené vydání. Kateiny Cajthamlové. Serway Fyzika 10. vydání. Kateina Cajthamlová oficiální profil. Pedagogická knihovna J.

LNMU LED SLOVACÍ SLEDA 2020.


Levné PDF knihy Cajthamlová Kateřina: Abeceda moderního rodiče PDF. Vysoká škola PDF knihy Cajthamlová Kateřina.