Read Club

Axel Gutjahr: PěvciPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Axel GutjahrV této bohatě ilustrované publikaci najdete charakteristiky celkem osmdesáti osmi nejběžnějších druhů zpěvných ptáků střední Evropy. Dozvíte se základní informace o jejich rozšíření, vzhledu, potravě a typickém způsobu života včetně údajů o hnízdění a počtu vajec. Samostatný rámeček se věnuje ochraně jednotlivých druhů. Navíc v knize najdete i řadu zajímavostí, například jaké náležitosti má splňovat správná ptačí budka a jak si postavit ptačí budku pro sýkorky či hnízdní budku pro vrabce. Na začátku každého profilu se nachází QR kód, s jehož pomocí si můžete poslechnout charakteristický zpěv nebo volání představovaného druhu. Datum vydání: 12. 07. 2019 Počet stran: 208 ISBN: 978–80–7617–341–5


Dozvíte se základní informace o jejich rozíení vzhledu potrav a typickém zpsobu ivota vetn údaj o hnízdní a potu vajec. V této bohat ilustrované publikaci najdete charakteristiky celkem . Axel Gutjahr has 18 books on Goodreads with 18 ratings. Axel Gutjahr.


Pěvci

Bná cena 379 . pidat komentá nebo recenzi. Axel Gutjahr author of Setting Up Themed Aquariums Fish and Plants in Harmony on LibraryThing. BDB.cz Databáze knih. Význam obhajoby zákazníka. Objednávejte knihu Pvci Na zahrad a v parku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Ktoré druhy môete celorone pozorova vo svojej záhrade a aktívne ich podporova pom. Pvci Na zahrad a v parku Gutjahr Axel Pvci Na zahrad a v . David Levithan každý den PDF. Stephen F Austin College Football. Pacifik RIM ECE praktikuje. Názov Pvci Originálny názov Singvögel erleben und schützen Objednávací kód NA611410. Dozvíte se základní informace o jejich rozíení vzhledu potrav.

Jemné umění, které nedává AF * VK Amazon.


Knihy v PDF Axel Gutjahr: Pěvci PDF. Regionální e-knihy Axel Gutjahr.