Read Club

Slávek Boura: Nedamovský poltergeistPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Slávek BouraAutor čerpá z osobního kontaktu s paranormálním jevem, entitou zvanou poltergeist, na pozadí vztahů rodiny majitelky nemovitosti, kde se entita usadila na 6 dní v obci Nedamov u Dubí na Českolipsku, pár kilometrů od proslulého mystického hradu Houska. Nemovitost vyhořela za nejasných okolností a v době vysoké aktivity entity došlo k mnoha výskytů letících předmětů i s útokem na člověka, na čtyřicet samovznícení, a to často i před svědky. Vzhledem k četným samovznícením, byly povolány složky HZS, policie, kriminální policie a specializovaný oddíl na vyhledávání akcelerantů hoření, včetně zvlášť vycvičeného psa. Následovně výskyt entity byl konzultován s dalšími odborníky z oblasti vědy i paranormálních jevů. Výskyt entity se dostal do médií ve zpravodajství v hlavním vysílacím čase Prima TV a Barrandov TV. Autor nepopisuje jen sled událostí a atmosféru plnou strachu, obav a očekávání, ale především se opírá o emocionalitu rodinných vztahů, které zřejmě aktivovaly manifestaci entit. Součástí knihy je k dispozici faksimile oficiálního vyjádření Policie ČR, tři fotografie údajné entity, katolická žehnací modlitba v plném rozsahu, satanistický rituál a odborné vyjádření psychotroničky. Tento román je v kategorii beletrie jedinečný a unikátní pro laickou i odbornou veřejnost, pro milovníky záhad i mezilidských vztahů. Datum vydání: 01. 04. 2017 Počet stran: 160 ISBN: 978–80–7517–015–6 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Moderátor Slávek Boura nám prozradil na em práv pracuje jak se snaí porozumt dnení dob a mnoho dalího. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník . Není to patné celkem m to bavilo ale ne vichni po této kníce sáhnou. Největší soukromé společnosti v Massachusetts.


Hrad Houska Paranormální Jevy

Autor erpá z osobního kontaktu s paranormálním jevem entitou zvanou poltergeist na pozadí vztah rodiny majitelky nemovitosti kde se entita usadila na 6 dní v obci Nedamov u Dubí na eskolipsku pár kilometr od proslulého mystického. Dm patí jeho rodinné známé a proto se o pípad zaal zajímat. Osobní odbr Zdarma nákup nad 800 K Doprava Zdarma. S Markétou moderoval pedevím na TV NOVA nkolik poad. eknu vám nic obskurního není dost obskurní na to aby si to nkdo neobjednal íká Vladimír íla. Také autor knihy Nedamovský poltergeist kterou vám na Astrovíkendu velmi rád podepíe. z Nedamova je autorem knihy Nedamovský poltergeist pojednávající o nevysvtlitelných jevech v . Autor erpá z osobního kontaktu s paranormálním jevem entitou zvanou poltergeist na pozadí vztah rodiny majitelky nemovitosti kde se entita usadila na 6 dní v obci Nedamov u Dubí na eskolipsku pár kilometr od proslulého. TGT Domácí vědecká kniha v hindštině pdf. George Brown Dental hygienické programy programu. Želvy celou cestu dolů ke stažení zdarma. Slávek Boura bude hostem Astrovíkendu na Výstaviti v Holeovicích. Slávek Boura se narodil. Kniha Nedamovský Poltergeist se 11.

Kolik autoři dětí dělají UK.


Elektronické knihy nabízejí PDF Slávek Boura: Nedamovský poltergeist PDF. Katalógy e-knihy knižnica PDF Slávek Boura.

Slávek Boura Slavek Boura