Read Club

Němec Václav: Hradní pan Brouček a jiná monstraPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Němec VáclavKniha Hradní pan Brouček a jiná monstra představuje průkopnický příspěvek k novému oboru – české politické monstrologii. Tato odborná disciplína se zabývá studiem a klasifikací monster, která se v uplynulých letech objevovala na naší politické (ob)scéně a v našem veřejném životě, jako je „Hradní pan Brouček“ (Miloš Zeman), „Apoštol svobody“ (Václav Klaus), Kindlova právnická mafie, pražský magistrát a mnohá další. Kniha sestává z textů filozofa Václava Němce z posledních deseti let, které vznikaly právě při jeho občanském a intelektuálním potýkání s těmito monstry. V knize se jedinečným způsobem spojují filozofické reflexe (nejen) české politiky s osobním svědectvím o událostech a kauzách, jichž byl autor sám svědkem či aktérem. Ačkoli jednotlivé texty reagují na konkrétní dobové události, kauzy či výroky veřejných činitelů, tvoří kamínky mozaiky, která ve svém celku představuje výmluvný dokument doby a podává svědectví o určité fázi dějin novodobé české demokracie, na jejímž pomyslném vrcholu či dně se nyní nacházíme. Kniha tak poskytuje zasvěcený vhled do nedávných českých dějin, které významně ovlivňují naši přítomnost a které nepochybně budou mít vliv i na naši blízkou budoucnost. „Podobně jako pan Brouček, literární postava Svatopluka Čecha, podniká Miloš Zeman epochální výlet do minulosti, ovšem s tím rozdílem, že tak činí zcela záměrně, že do něj s sebou zavléká i ostatní občany této země a že jej činí nikoli na své vlastní nebezpečí a náklady, ale na úkor nás všech a naší budoucnosti.“ počet stran: 192 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 7.11.2017 šířka: 115mm výška: 13mm hmotnost: 172g ISBN: 978–80–87506–93–6


Kde Palác knih Luxor Václavské nám. Apotol svobody a dotrná monstra. Hodnocení recenze zajímavosti a informace o knize. Kniha Hradní pan Brouek a jiná monstra pedstavuje prkopnický . Kniha Hradní pan Brouek a jiná monstra pedstavuje prkopnický píspvek k novému oboru eské politické monstrologii. Václav Nmec filosof pedagog spisovatel a pekladatel.


Pan Brouček

Pearl John Steinbeck Recenze knihy. Hradní pan Brouek a jiná monstra pedstavuje prkopnický píspvek k novému oboru eské politické monstrologii. Hradní pan Brouek a jiná monstra. Jejich zdvodnní a závaznost 2016 Pán a dárce ivota Pojetí lovka v djinách a souasnosti filozofie II. Filosofické glosy k eské. Hradní pan Brouek a jiná monstra Autor Nmec Václav Nakladatel Nakladatelství 65. Vojenské vs vysoká škola reddit. Autor Václav NmecNakladatel 65. Tato odborná disciplína se zabývá studiem a klasifikací monster která se v uplynulých letech objevovala na naí politické obscén a v naem veejném ivot jako je Hradní pan Brouek Milo Zeman Apotol svobody Václav Klaus. kniha 110 K. httpsblog.aktualne.czblogyvaclavnemec.php. I Od antiky po renesanci 2011 Apotol svobody a dotrná monstra 2008. Václava Nmce Hradní pan Brouek a jiná monstra. John Polkinghorne mimo vědu.

PJO NYX.


Nejlepší knihy ke stažení PDF Němec Václav: Hradní pan Brouček a jiná monstra PDF. E-knihy internetové PDF Němec Václav.