Read Club

Neumannová Kateřina, Kolek Vítězslav,: Asthma bronchiale a chronická obstrukční plicní nemoc - MožnoPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Neumannová Kateřina, Kolek Vítězslav,Plicní rehabilitace je nedílnou součástí léčby nemocných s chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN) i bronchiálního astmatu. Postupy plicní rehabilitace se však neustále vyvíjejí a rozšiřují na podkladě výsledků mezinárodních výzkumů i výzkumů v České republice. Proto je cílem předkládané monografie rozšířit informovanost odborné veřejnosti o aktuálních možnostech plicní rehabilitace jako součásti komplexní nefarmakologické léčby astmatu i CHOPN, neboť pouze kvalitní a dostupná péče může být přínosná nemocným, kteří ji potřebují. Úvod knihy poskytuje přehledné údaje z anatomie a fyziologie dýchání, zdůrazněna je odlišnost dýchacího systému u malých dětí oproti dospělým. Další kapitoly jsou věnovány kineziologii dýchání, chemické regulaci dýchání, funkčnímu vyšetření dechových funkcí a poruchám ventilace. Podrobně jsou zpracovány klinické jednotky asthma bronchiale a chronická obstrukční plicní nemoc. Vedle precizního popisu farmakoterapie jsou uvedeny zcela nejnovější nefarmakologické způsoby léčby astmatu a CHOPN se zaměřením na možnosti komplexní rehabilitační léčby dle světových doporučení i dle doporučení České pneumologické a ftizeologické společnosti včetně podrobného popisu nových dostupných pomůcek v České republice využívaných během respirační fyzioterapie. V závěru publikace nalezne čtenář praktická doporučení pro provádění plicní rehabilitace v klinické praxi včetně faksimile poukazu na vyšetření/ošetření FT, zásad preskripce pohybové aktivity i nutričních doporučení. Text je doplněn názornými grafy a množstvím fotografické dokumentace, které jsou pro provádění plicní rehabilitace nepostradatelné. počet stran: 144 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 25.10.2018 šířka: 160mm výška: 12mm hmotnost: 414g ISBN: 978–80–204–4942–9


Asthma bronchiale a chronická obstrukní plicní nemoc Monosti komplexní léby z pohledu fyziotera Neumannová Kateina Kolek Vítzslav Plicní rehabilitace je nedílnou souástí léby nemocných s chronickou obstrukní plicní nemocí CHOPN i bronchiálního astmatu. Jedno kníhkupectvo. Asthma bronchiale a chronická obstrukní plicní nemoc. a chronická obstrukní plicní nemoc.


Chopn Diskuze

Vyberte si z kníh od autora Vítzslav Kolek na Martinus.sk Skvelý zákaznícky servis Knihomoské akcie a zavy Tisíce príbehov. Bude Shortz Crossword. Neumannová Kateina. Práce hlasové spisovatele. Jsme vae knihkupectví s tradicí. Výsledek intermediate gujranwala 8. třídy. Jak získat Adobe Acrobat DC Pro zdarma. Vechny informace o produktu Asthma bronchiale a chronická obstrukní plicní nemoc Kateina Neumannová Ph.Dprof.MUDr. Vedle precizního popisu farmakoterapie jsou uvedeny zcela nové nefarmakologické zpsoby léby AB a CHOPN se zamením na monosti komplexní rehabilitaní léby. Kolik hodin pracují ropné inženýři denně. Vítzslav Kolek Kateina Neumannová kol. KOLEK Vítzslav NEUMANNOVÁ Kateina. Typing tutoriál online praxe. Podrobn jsou zpracovány klinické jednotky asthma bronchiale a chronická obstrukní plicní nemoc. Oveno zákazníky. Asthma bronchiale a chronická obstrukní plicní nemoc Monosti komplexní léby z pohledu fyzioterapeuta Kolek Vítzslav Neumannová Kateina Plicní rehabilitace je nedílnou souástí léby nemocných s chronickou obstrukní plicní nemocí CHOPN i bronchiálního astmatu.

Proč jsou osamocenější rodiče s větší pravděpodobností v chudobě.


Nejlepší knihy ke stažení PDF Neumannová Kateřina, Kolek Vítězslav,: Asthma bronchiale a chronická obstrukční plicní nemoc - Možno PDF. Čtečka knih PDF, epub, na google Neumannová Kateřina, Kolek Vítězslav,.