Read Club

Navrátilová Jitka Juliet: Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou AmerikouPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Navrátilová Jitka JulietKdyž Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny. Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě. Jitka Juliet Navrátilová žije od mládí v Londýně, kde pracuje jako profesionální průvodkyně. Její největší vášní je cestování. Půlku života se rovněž zabývá technikami osobního rozvoje, ženskou spiritualitou a šamanismem. Toto vše se prolíná v jejím debutu Myslet srdcem. počet stran: 320 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 7.6.2019 šířka: 113mm výška: 33mm hmotnost: 440g ISBN: 978–80–7252–808–0


Jitka Juliet Navrátilová Nakladatel Práh 2019 3 recenze. Její nejvtí vání je cestování. Strukturální geologie knihy. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník.


Srdce Latinsky

Jitka Juliet Navrátilová PRÁH. Jde o nevední cestopis vyprávjící o mnoha zemích Jiní i Stední Ameriky a o cest mladé nemocné eny za poznáním. Psaní testovacích her. Místo léka poslechne hlas svého srdce který ji nabádá ukonit dlouholetý partnerský vztah opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléit se s pomocí místníMyslet srdcem Sleviste.czhttpssleviste.czmyslet srdcemA pak je tu dalí ne mén dobrodruná cesta do jejího nitra a za hranice bného vdomí.. Jitka Juliet Navrátilová ije od mládí v Londýn kde pracuje jako profesionální prvodkyn. Jitka Juliet Navrátilová. A pokud neradi ctete o zvraceni nebojte neni na kazde druhe strance. Zamujeme se na beletrii partnerské vztahy zdraví zvíata pírodu memoáry politiku historii a osobní rst. Vechny informace o produktu Kniha Myslet srdcem Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Jitka Juliet Navrátilová porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Myslet srdcem Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Jitka Juliet Navrátilová. Místo léka poslechne hlas svého srdce. Skladem 5 ks. Je University of Pittsburgh a Ivy League School. Myslet srdcem psychedelická cesta latinskou amerikou Jitka Juliet Navrátilová kupte knihu pohodln a za skvlou . Multidisciplinární kariéra. Kolik dní je nutné pro Homeschool v Texasu. Roku 2009 vyli posledné dva zväzky z desazväzkového súboru po prvý raz v úplnosti predstavujúceho famóznu literárnu tvorbu pre dospelých jedného z naich najväích literárnych.

Proč byl Harry Potter zvolen místo Neville.


E-knihy PDF do čtečky Navrátilová Jitka Juliet: Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou PDF. E-knihy ke stažení online v PDF i do čtečky Navrátilová Jitka Juliet.

Jitka Navrátilová