Read Club

Marek Laurenčík: Excel 2019 - Práce s databázemi a kontingenčními tabulkamiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Marek LaurenčíkKniha je určena uživatelům nejrozšířenějšího tabulkového kalkulátoru MS Excel, kteří s ním již získali základní zkušenosti a potřebují si rozšířit své znalosti o pokročilejší operace. Zaměřuje se na jednotný přístup programu MS Excel k datům získaným z různých zdrojů, a to k datům zapsaným přímo na listu Excelu nebo umístěným v jiném databázovém systému. To uživatelům umožňuje využít všechny možnosti, které Excel nabízí: řazení, filtraci, souhrny, práci s kontingenčními tabulkami a kontingenčními grafy, a to bez ohledu na původ zpracovávaných dat. Přístup k datům využívá všechny novinky obsažené v Excelu 2019, tj. přímou tvorbu dotazů, kombinaci různých datových zdrojů a využití datového modelu Excelu a funkcí jazyka DAX.   Kniha vám odpoví na tyto otázky: Jak efektivně pracovat s rozsáhlými tabulkami Jak využít řazení, filtrování a vyhledávání v tabulkách Jak získat různé statistické charakteristiky a předpovědi v časovém vývoji Jak vytvořit a využít formátované tabulky Jak využít data umístěná v externí databázi Jak využít data umístěná v textových souborech a souborech typu XML Jak vytvořit kontingenční tabulku a graf Jak efektivně využít nástroj Power Pivot Jak využít výpočty v jazyku DAX pro zvýšení možnosti kontingenčních tabulek Datum vydání: 07. 07. 2020 ISBN: 978–80–271–1391–0


Hledáte knihu Excel 2016 a 2019 Pokroilé nástroje od Marek Laureník? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. ISBN 9788024750033. Praha Grada 2020. Excel 2010 práce s databázemi a kontingenními tabulkami Ebook written by Laureník Marek. Pístup k datm vyuívá vechny novinky obsaené v Excelu 2019 tj. 2. puc commerce ncert učebnice pdf.


Excel 2019

Americká politická věda recenze styl průvodce. Najiria ponuka za najvýhodnejie ceny Bezpený nákup Rýchle dodanie a nízke potovné. Http://3as.nate-education.com/arabic-lessons.html. Vechny informace o produktu Kniha Excel 2019 Práce s databázemi a kontingenními tabulkami Marek Laureník porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Excel 2019 Práce s databázemi a kontingenními tabulkami Marek195 KNení sklademexcel praci Srovnanicen.czhttpssrovnanicen.czexcel praciExcel praci najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Objednávejte knihu Excel 2016 Práce s databázemi a kontingenními tabulkami v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. pímou tvorbu dotaz kombinaci rzných. Grafický design firemní profil šablona. Excel 2019 práce s databázemi a kontingenními tabulkami. Jazyk etina. ISBN 39861 bro.

Kondenzovaná hmota Fyzika Leeds.


Velká PDF kniha Marek Laurenčík: Excel 2019 - Práce s databázemi a kontingenčními tabulkami PDF. Beletria (e-knihy) vo formáte PDF Marek Laurenčík.