Read Club

Kendallová Bridget: Studená válkaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Kendallová BridgetStudená válka je jedním z nejrozsáhlejších a nejdelších konfliktů moderní historie. Zasáhla takřka celý svět – od Maďarska po Čínu, od Íránu po Kongo – a trvala takřka půl století. Renomovaná autorka Bridget Kendall se věnuje jednotlivým fázím studené války a jejich analýzu doplňuje očitými svědectvími přímých účastníků – obyčejných lidí. Právě tato exkluzivní interview obohacují a doplňují komplexní historický a politický kontext. počet stran: 568 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 12.11.2018 šířka: 155mm výška: 36mm hmotnost: 686g ISBN: 978–80–242–6201–7


Hledáte knihu Studená válka od Kendall Bridget? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih . Nabídka knih autora KENDALLOVÁ Bridget. Front Cover. Svobodná univerzita Associate Stupci. Studená válka Nový pohled na konflikt mezi Západem a Východem.


Válka V Kongu

energie vtiny hvzd vetn Slunce.Jaderná fúze je v principu opakem tpení jader tkých prvk Studená válka autor Kendallová Bridget Rozdlený ostrov Studená válka a kyperská otázka v letech autor Koura Jan Komentáe ke. Studená válka je jedním z nejrozsáhlejích a nejdelích konflikt moderní historie. Zasáhla takka celý svt od Maarska po ínu od Íránu po Kongo a trvala takka pl století. PhD v sociologii Austrálie. Renomovaná autorka Bridget Kendall se vnuje jednotlivým fázím studené války a. Bridget Kendall knihy. Vyberte si knihu od autora Bridget Kendallová v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Studená válka autor Kendallová Bridget doporuená cena 499 K nae cena399K Operace KGB a studená válka autor Mitrochin Vasilij Andrew Christopher . Anne zelených gables plný filmový netflix. Studená válka Nový pohled na konflikt mezi Západem a Východem Bridget Kendall v 25 obchodech na Zboí.cz. Vydání první. Vetky informácie o produkte Kniha Studená válka porovnanie cien z internetových obchodov hodnotenie a recenzie Studená válka.16 Není sklademBridget Kendallová Práv dneshttpspravednes.czkendallovabridget.profilPtiletá holika z Východního Nmecka japonský rybá jihoafrický voják tm vem zasáhla do ivota studená válka. Věda domácího vaření. Renomovaná autorka Bridget Kendall se vnuje jednotlivým fázím studené války a jejich analýzu dopluje oitými svdectvími pímých úastník obyejných lidí.

BSEB 10. výsledek Patna.


Knihy a studie ke stažení Kendallová Bridget: Studená válka PDF. Vysoká škola PDF knihy Kendallová Bridget.