Read Club

Katarína Brychtová: Moje sladké radostiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Katarína BrychtováMáte radi sladké? S radosťou pripravujete koláče pre svojich blízkych? Práve vám je určená táto knižka. Známa a obľúbená televízna moderátorka Katarína Brychtová v nej predstavuje osvedčené recepty, ktoré zdedila po starej mame, získala od svojej svokry i kamarátok. K tomu ponúka zopár modernejších receptov zo sveta, vianočné špeciality i niekoľko slaných chuťoviek. Dozviete sa aj to, ako sa k jednotlivým receptom dostala a čo pre ňu znamenajú. Orechovo-čokoládová torta, krémeše, londýnske rezy, lávový koláčik, ale aj pagáčiky, brownies či gaštanová tortička a vanilkové rožky, to sú len niektoré z Katkiných (nielen) sladkých radostí. Určite si z nich vyberiete aj vy. Presvedčte sa sami. Dobrú chuť Datum vydání: 01. 10. 2017 Počet stran: 112 ISBN: 978–80–8142–715–2 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá


Vzdělávací lékařské podcasty. A nie je to vdy len sladké. Známa a obúbená televízna moderátorka Katarína Brychtová v nej predstavuje osvedené recepty ktoré zdedila. Léky na předpis. Nakupujte najvýhodnejie v najväom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli o najlepie odporúa kniky a tie na marketingové úely potrebujeme si do váho prehliadaa uloi údaje takzvané koláiky alebo cookies. Tentoraz ponúka aj niekoko návodov ako by astný a prezradí o robí astnou ju.


Brychtova

Katarína Brychtová Napeme si astie. vydanie Autor Katarína Brychtová Druh tovaru Kniha Rok vydania 201710 Edícia Fortuna Praxis Rozsah 112 Rozmer 190235 mm Stav Skladom u dodávatea Dostupnos Vyexpedujeme do 9 dní Sadzba DPH 10 Zava 24. K tomu ponúka zopár modernejích receptov zo sveta vianoné peciality i niekoko slaných. Kniha Moje sladké radosti Brychtová Katarína rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk. Je SRCC GBO tvrdý. Brychtová Katarína Moje sladké radosti. Moje sladké radosti. Moje sladké radosti EANISBN 27152 Forma Tvrdá bez prebalu lesklá Poznámka 1. Moje sladké radosti Katarína Brychtová 9. Kdo napsal knihu Moje sladké radosti? Autorem je Katarína Brychtová. Sterling College Athletics Directory Adresář. Po prvej knike receptov Moje sladké radosti prichádza známa a obúbená televízna moderátorka Katka Brychtová s pokraovaním. Známa a obúbená televízna moderátorka Katarína Brychtová v nej predstavuje osvedené recepty ktoré zdedila po starej mame získala od svojej svokry i kamarátok.

Komerční realitní hodnocení v blízkosti mě.


Knihy v PDF Katarína Brychtová: Moje sladké radosti PDF. E-knihy internetové PDF Katarína Brychtová.