Read Club

Hušková Lucie: Ike - Můj italský corso pes aneb psí život v ItáliiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Hušková LuciePravdivá pohádka o psím životě a o psancích v Itálii. Také o tom, jak vás italský corso pes může zruinovat, připravit vás o přítele a úplně změnit váš život… Jak jinak než k lepšímu! Lucie Hušková, původem česká spisovatelka žijící mnoho let v severní Itálii, napsala půvabné a velmi vtipné vyprávění o této krásné zemi a jejich místy rozporuplných obyvatelích téměř očima corsího štěňátka. Příběh o tom, jak se českým maminkám může nedařit v Bel Paese, pokud si vezmou za manžela italské zvíře, sice místy srší i černým humorem, ale ti z vás, kteří milovali Jamese Herriota nebo Betty MacDonaldovou, ho jistě náležitě ocení. Podle autorky život v Itálii nejsou jenom přírodní a historické krásy, romantické písně, špagety, pizza a výborná zmrzlina, jak by se mnohým turistům mohlo zdát. Obzvlášť, pokud jste slovanského původu, žijete v Itálii více než dvacet let, máte za muže italského inženýra, který nežije, ale funguje a snaží se ničit život vám stejně jako jeho matka a místní byrokratický a sociální systém. V takovém případě se svoboda může přeměnit v režim tvrdého vězení a sňatek s krásným cizincem v opravdové peklo. Ale pokud milujete děti a psy, není ještě všechno ztraceno. Utratit poslední peníze za rozkošné štěňátko corso psa, které se sice téměř přes noc promění v létající černé telátko a zdemoluje celý byt, může být navzdory všemu jedinou šancí na přežití a poklidného soužití s bývalým karabiníkem. Kniha je určena milovníkům humoru, psů a domácích mazlíčků, ženám každého věku, kterým po přečtení knihy bude jasné, že život v Itálii nemusí být vždy úplná výhra v loterii. počet stran: 208 produkt: Vázaný datum vydání: 29.3.2017 šířka: 126mm výška: 17mm hmotnost: 301g ISBN: 978–80–7252–683–3


Také o tom jak vás italský corso pes me zruinovat pipravit vás o pítele a úpln zmnit vá ivot. mj italský corso pes aneb psí ivot v Itálii Lucie Huková ekniha. Autor Lucie Huková. Oregon Duck Jméno.


Psí Život 2017

Akademie pro softwarovou inženýrskou střední školu. Skvělé obrazy. Pes 17 000 eknih tenáské recenze Slevy na bestsellery 25 . Mj italský corso pes aneb psí ivot v Itálii Hukova Lucie Cena 169 K. Seznam umění a vědeckých kurzů v Tamilnadu. kadodenní ivot Itálie. Lucie Huková pvodem eská spisovatelka ijící mnoho let v severní Itálii napsala pvabné a velmi vtipné vyprávní o této krásné zemi a jejich místy. Pravdivá pohádka o psím ivot a o psancích v Itálii. Jak jinak ne k lepímu. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník. Jak jinak ne k lepímu Lucie Huková pvodem eská. Co je sociologie v sociálních vědách. Na webu Podporujeme eské autory vyla recenze knihy Lucie Hukové autorky která ije dlouhá . GSEB zprávy dnes. Ike mj italský corso pes aneb psí ivot v Itálii Lucie Huková 135 K 304 K v 7 obchodech .

Vysoké školy, které mění LIVES Seznam 2020.


Audio knihy zdarma Hušková Lucie: Ike - Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii PDF. E-knihy ke stažení online v PDF i do čtečky Hušková Lucie.