Read Club

Cingrošová Klára: Vlastivědná knížka pro vzpomínání a procvičování pamětiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Cingrošová KláraPraktická interaktivní kniha pro seniory navazuje na oblíbenou Knížku pro vzpomínání a procvičování paměti, kterou vydal Portál v roce 2014. Propojuje tvořivou práci se vzpomínkami s trénováním paměti a zábavným způsobem odráží důležité události z historie našich krajů, slavné rodáky a občany, zeměpis, tradice a zvyky. Správné odpovědi jsou vždy zařazené na konec tématu. Knihu ocení profesionálové ve zdravotnických a sociálních zařízeních a službách, rodinní pečovatelé, příbuzní, přátelé, dobrovolníci, ale i sami senioři, dlouhodobě nemocní či lidé s handicapem. počet stran: 192 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 10.11.2016 šířka: 145mm výška: 14mm hmotnost: 305g ISBN: 978–80–262–1125–9


Autor Klára Cingroová Klára DvoákováNakladatel Portál . Klára Cingroová pracuje jako koordinátorka volnoasových aktivit pro seniory v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi . Zapojení učení založeného na mozku. Autor knihy Klára Cingroová Klára Dvoáková Témaánr reminiscenní terapie trénink pamti pée o seniory . JMC vysoká škola negombo.


Procvičování Vlastivědy

EAN 07030 ISBN 0703. Kniha Vlastivdná kníka pro vzpomínání a procviování pamti Klára Cingroová Klára Dvoáková rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk. University of Arkansas Top Sorority Forum. Příklad procesu procesního toku Excel. Vlastivdná kníka pro vzpomínání a procviování pamti Klára Cingroová Klára Dvoáková 299.00 K Praktická interaktivní kniha pro seniory navazuje na oblíbenou Kníku pro vzpomínání a procviování pamti kterou vydal Portál v roce 2014. Jak učit autistické dítě číst. Kniha navazuje na Kníku pro vzpomínání a procviování pamti a Vlastivdnou kníku pro vzpomínání a procviování pamti a opt propojuje procviování pamti s reminiscencí. Vlastivdná kníka pro vzpomínání a procviování pamti. Jak jsme vaili a jedli Kníka pro vzpomínání a procviování pamti 2018 Kníka pro vzpomínání a procviování pamti 2014 Vlastivdná kníka pro vzpomínání a procviování pamti 2016 ánry autora. Jak jsme vaili a jedli Kníka pro vzpomínání a procviování pamti . Námt pedstavuje interaktivní knihu kterou mohou pi práci se seniory vyuít profesionálové ve zdravotnických a sociálních zaízeních dále rodinní peovatelé píbuzní pátelé dobrovolníci zárove vak i samotní senioi i l. Praktická interaktivní kniha pro seniory navazuje na oblíbenou Kníku pro vzpomínání a procviování pamti kterou vydal Portál v roce 2014. Kníka pro vzpomínání a procviování pamti Klára Cingroová Klára Dvoáková . 120K Klára Cingroová 2016 Doprava za 80K 30000 knih skladem a ihned k odeslání Vlastivdná kníka pro vzpomínání a procviování pamti . Nigel Smith literatura a revoluce. Hledáte knihu Kníka pro vzpomínání a procviování pamti od Klára CingroováKlára Dvoáková? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk.

Knihy zdarma ke čtení 2. stupně.


Elektronické knihy knihovny PDF Cingrošová Klára: Vlastivědná knížka pro vzpomínání a procvičování paměti PDF. Zábavná kniha PDF Cingrošová Klára.