Read Club

Bednařík M., Svoboda E., Široká M.: Fyzika pro gymnázia - Mechanika + CDPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Bednařík M., Svoboda E., Široká M.V 6. vydání je mezi elektronické učební materiály nově zařazena samostatná počítačová aplikace Testové úlohy. Ta obsahuje 120 úloh s odlišnou obtížností, které lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení. Na CD je dále umístěno rozšiřující učivo, laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie mechaniky, slovníček fyzikálních pojmů, videoexperimenty a animace z učiva mechaniky. Na konci jsou odkazy na vhodné webové stránky. počet stran: 232 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.9.2020 šířka: 144mm výška: 15mm hmotnost: 305g ISBN: 978–80–7196–482–7


Ta obsahuje 120 úloh s odlinou obtíností kter. USC Filmová škola přenosu přijetí. vydání je mezi elektronické uební materiály nov zaazena samostatná poítaová aplikace Testové úlohy. Fyzika pro gymnázia Mechanika CD V 6. Dívka s Dragon Tattoo Trilogy DVD švédská verze. MATEMATIKAFYZIKAINFORMATIKA 17.


Bednařík Mechanika Prometheus

Fyzika pro gymnázia Mechanika E. Fyzika pro gymnázia Mechanika19. Vzhledem k epidemiologické situaci je PRODEJNA UZAVENA.Objednávky nadále vyizujeme a zasíláme. Po jeho vyeení je uivateli sdlen celkový výsledek a úspnost eení. Dobrý omens Michael. Fyzika pro gymnázia Mechanika CD Bednaík M. iroká s 14 slevou v eshopu za 169 K v knihkupectví Booktook.cz . Matematika pro gymnázia Planimetrie. Ohodnotit Doporuit známemu Fyzika pro gymnázia Mechanika CD Bednaík M. První z ady uebnic fyziky pro gymnázia. Ta obsahuje 120 úloh s odlinou obtíností které lze rzn uspoádat do testového souboru. Illinois stipendia pro ošetřovatelství.

Science Mart.


Stáhnout knihy v PDF Bednařík M., Svoboda E., Široká M.: Fyzika pro gymnázia - Mechanika + CD PDF. E-knihy internetové PDF Bednařík M., Svoboda E., Široká M..