Read Club

Vurm Bohumil, Foffová Zuzana: Rudolf II.PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Vurm Bohumil, Foffová ZuzanaRudolfinská doba nás neustále přitahuje magickým kouzlem a nádechem tajemna. Autorka se ve své nové knize zabývá podrobnostmi a zajímavostmi ze života Rudolfa II. a jeho dvora, ze života mnoha slavných osobností, které v té době v Praze působily, a zajímá se i o všední život v době císaře Rudolfa. Zjistíme například, že astronom Tycho Brahe přišel v souboji o nos a z jakého materiálu měl nos umělý. Dozvíme se, kdo byl biskupotravec a proč plavci obcházeli císařovo nařízení ohledně soli. Určitě nás ohromí, že členové nejbohatších rodů v Českém království měli tak vysoké dluhy, že je nedokázali splatit, a že hlavním úkolem špitálů nebylo léčit. Dozvíme se o morových epidemiích a široce rozšířené francouzské nemoci, o tom, co se běžně jedlo, jak to bylo s majetkem Rožmberků po smrti Petra Voka, co se dělo na dvoře po úmrtí císaře a další zajímavosti a informace, které se běžně v historických knihách neuvádějí. Pro větší názornost je kniha doplněna barevnou přílohou. počet stran: 240 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 12.10.2019 šířka: 173mm výška: 21mm hmotnost: 715g ISBN: 978–80–7617–836–6


Umnímilovný císa se usídlil v Praze kde na Praském hrad nechal vybudovat velkolepé prostory pro svou sbírku obraz soch a kuriozit. Vstupní úroveň Síťová pracovní místa Plat. Top B.Tech vysoké školy na světě. Autor Bohumil Vurm Zuzana Foffová Práce popisuje okolnosti nástupu Habsburk na eský trn Rudolfovu rodinu jeho dtství panlskou výchovu a pípravu na jeho úlohu vládce stedovevropských habsburských drav.


Rudolf Ii

kartonová vazba s pebalem obsahuje adu bar. Stanford Free Online Courses Python. Autor Vurm Bohumil Foffová Zuzana. Literární světové zprávy. BDB.cz Databáze knih. Bohumil Vurm Zuzana Foffov á. Uetíte 51 korun . Kouzlo myšlení velkého zvuku. Zuzana Foffová Bohumil Vurm Universum AktuálníZprávy.cz aktuální pehled zpráv z domova ze svta . byl rozporuplnou osobností moudrým podivínem. Berkeley Veřejná knihovna - Overdrive.

Durham School Ranking.


databáze knih Vurm Bohumil, Foffová Zuzana: Rudolf II. PDF. E-knihy internetové PDF Vurm Bohumil, Foffová Zuzana.