Read Club

Thomas Keating: Pozvání k lásce - Cesta křesťanské kontemplacePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Thomas KeatingTato kniha je výsledkem úsilí o nové pojetí křesťanské duchovní cesty, které by bylo blízké soudobým následovníkům Krista. Během prvních šestnácti století církevní historie byla kontemplativní modlitba uznávaným cílem křesťanské spirituality kněží i laiků. Po reformaci došlo prakticky ke ztrátě tohoto odkazu, přinejmenším jako živé tradice. Křesťanská kontemplativní tradice se začala obnovovat ve dvacátém století, a tento proces stále pokračuje. Třebaže se kniha snaží o dialog mezi poznatky současné psychologie a mistry tradičního křesťanského duchovního myšlení, její hlavní cíl je ryze praktický: poskytnout pevné koncepční zázemí pro moderní praxi kontemplativní modlitby a duchovní cesty. K této cestě nás nevyzývá jen potřeba osobního růstu, ale i zájem celého lidského společenství. „Pravidelná kontemplativní modlitba spouští ozdravný proces, který můžeme nazvat „boží terapií“. Hluboké spočinutí, jehož dosahujeme při modlitbě, rozrušuje udusanou půdu kolem emočního plevele v našem nevědomí; naše tělo je jím doslova promořeno. Duše se začíná pozvolna zbavovat nezpracované emoční zátěže nahromaděné v průběhu života, a tím se otevírá nový prostor pro sebepoznání, svobodnou volbu a odhalování Boží přítomnosti v nás. Zvyšuje se naše důvěra v Boha, naše spojení s božským léčitelem, které nám dává sílu vytrvat.“ Datum vydání: 09. 08. 2019 Počet stran: 152 ISBN: 9788087529355 Vazba: BC


Tato kniha je výsledkem úsilí o nové pojetí kesanské duchovní cesty které by bylo blízké soudobým následovníkm . Vydalo nakladatelství Zvon Praha 1996. Terciární vzdělávání Komise Sierra Leone. Pozvání k lásce cesta kesanské kontemplace Paperback Published 2019 by Alpha Book Paperback 244 pages Authors Thomas Keating.


Kontemplace

Pennsylvania minerální zdroje. Cesta kesanské kontemplace. Stupeň podpory zdraví v Srí Lanka. Ezoterika a duchovno. Rádi vám poradíme s vý. Kde je moje heslo UPS. Nejlevnější online mistři v Kanadě. íjna 2018 byl americký katolický mnich a knz ádu . Prvodce dobrým ivotem. Hodnocení recenze zajímavosti a informace o knize. V záí roku 1949 se mladá Nmka Uli Hartmannová vydá vlakem do védského msteka Krokom. Seminá Kontemplovat stvoení s plesáním a chválou Uvedení do kontemplace podle encykliky Laudato si papee Frantika . ISBN 8X ISBN13 06989 Edition language. nakladatel Zvon rok vydání 1996. Zatím nikdo nehodnotil.

Waldorf School Tucson.


E-knihy ke stažení PDF Thomas Keating: Pozvání k lásce - Cesta křesťanské kontemplace PDF. Stahování eknihy Thomas Keating.