Read Club

Prath-Krejčová Ilona: Zahrada * Přírodní * Okrasná * UžitkováPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Prath-Krejčová IlonaZ mnoha možností, které se majitelům zahrad nabízejí, vybírá bohatě ilustrovaná kniha ty nejosvědčenější. Předkládá nejrůznější úhly pohledu, jak k zahradní tvorbě přistupovat, jak se o zahradu starat. Současným trendem při vytváření vlastní zahrady je propojit oblíbené a pěstitelsky ověřené okrasné či užitkové rostliny s planými, plevelnými, avšak často zdraví prospěšnými druhy v jeden harmonický celek. Benefity takovéhoto přístupu – soulad s přírodou, klid, zdravá a užitečná zahrada plná zvířecích návštěvníků, prevence a přírodní léčba různých neduhů z vlastních zdrojů – ocení všichni, komu se zahrada stane místem aktivního odpočinku i druhým obývacím pokojem. Kniha navíc stírá hranice mezi zarputilými zastánci čistě přírodních zahrad a jejich oponenty z řad obhájců klasických udržovaných zahrádek. Text knihy doprovázejí převážně humorné úvahy vedoucí k zamyšlení nad skutečným smyslem zvelebování svých zahrad a zkušenosti autorky s léčbou různých psychosomatických potíží pomocí přírodních léčiv, bylin a užitečných plevelů. počet stran: 280 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 28.11.2019 šířka: 213mm výška: 23mm hmotnost: 1040g ISBN: 978–80–271–2074–1


PRATHKREJOVÁ Ilona. Zahrada Majitelm zahrad se nabízí mnoho moností jak k zahradní tvorb pistupovat jak se o zahradu starat. Poet stran 280. Zahrada Pírodní okrasná uitková Ilona PrathKrejová Z mnoha moností které se majitelm zahrad nabízejí . Sweet Bitter Ultima Puntata. Majitelm zahrad se nabízí mnoho moností jak k zahradní tvorb pistupovat jak se o zahradu starat.


Užitková Zahrada

Souasným trendem pi vytváení vlastní zahrady je propojit oblíbené a pstitelsky ovené okrasné i uitkové rostliny s . Divoina v zahrad Inspirace pro pírodní zahradniení. Z mnoha moností které se majitelm zahrad nabízejí vybírá bohat ilustrovaná kniha ty nejosvdenjí. Essentialism Book Chris Evans. skladem 1 ks Cena 549 K s DPH. druhy v jeden harmonický celek. okrasná uitková PrathKrejová Ilona. Autor Ilona Prath Krejová. Kniha Zahrada pírodní okrasná uitková. Souasným trendem je propojit okrasné rostliny s planými avak zdraví prospnými druhy v jeden harmonický celek. Po zkušebním smyslu. 8. třída Telugu Učebnice. Zahrada Pírodní Okrasná Uitková Ilona PrathKrejová 2580. V zajetí postavy prince. Bleskové dodání osobní odbr ZDARMA a dárky za nákup. Cudzojazyná literatúra Hobby a voný as. Zahrada pírodní okrasná uitková. Nakupujte Eknihy online.

Unipune Colvocation Contact Contact


E-knihy ke stažení online v PDF i do čtečky Prath-Krejčová Ilona: Zahrada * Přírodní * Okrasná * Užitková PDF. Dobré knihy PDF Prath-Krejčová Ilona.

Okrasná Zahrada