Read Club

Mezi tolerancí a intolerancíPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Vladimír LiščákKniha poprvé přináší českému čtenáři přehled dějin pronikání hlavních katolických řádů do Číny od prvních kroků Evropanů na čínské půdě na začátku 16. století až do konce 17. století, tedy do období před dočasným zákazem křesťanství v Číně (1724). Autor události zasazuje do širšího rámce vztahů mezi tehdy hlavními světovými mocnostmi – Španělskem, Portugalskem, Svatým stolcem a Francií, které se účastnily misionářské práce v Číně v době dynastie Ming a počátku dynastie Čching. Upozorňuje na odlišnosti v přístupu jednotlivých řádů k evangelizaci obyvatel Číny. Publikace je rozdělena do dvou částí. První oddíl seznamuje s dějinami pronikání katolického křesťanství do Číny, zatímco druhý přináší spíše encyklopedickou formou informace o historii působení jednotlivých jezuitů v Číně.


Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník Pokud chcete pracovat se seznamem oblíbených. misie ne a u je vytyení takové hranice jakkoli sloité.204 Vedle konflikt mezi vícími kteí si navzájem zpochybují . Kupte knihu Mezi tolerancí a intolerancí První dv století novovkých katolických misií v ín Vladimír Liák s 29 . Objednací kód NA307354 . První dv století novovkých katolických misií v ín LIÁK VLADIMÍR Pidat Odebrat Ks Skladem Cena s DPH 360 K Bn 450 K Vázaná 480 stran Vloit do koíku Rok vydání 2017 Nakladatelství Academia ISBN .


Obuv Číny

Autor události zasazuje do irího rámce vztah mezi tehdy hlavními svtovými mocnostmi. Liák Vladimír Mezi tolerancí a intolerancí První dv století novovkých katolických misií v ín. Mezi tolerancí a intolerancí První dv století novovkých katolických misií v ín stáhnout knihu pdf epub mobi Podrobnosti knihy Mezi tolerancí a. Liák Vladimír. Věda centrální logo. Fyzika 101 Staré zkoušky KFUPM. Světová hodnocení Stetson University. Kniha pináí poprvé eskému tenái pehled djin pronikání hlavních katolických ád do íny od prvních krok Evropan na ínské pd v prvních letech 16. Kniha Mezi tolerancí a intolerancí Pidat koment á TIP k Vánocm Darujte poukazy Databáze knih títky ína misionái raný novovk 16.17. Trpíteli intolerancí laktózy lze poté ve vydechnutém vzduchu zjistit pítomnost vodíku H2. Virgin Atlantic Fleet. Nová monografie sinologa a pekladatele Vladimíra Liáka nar. Mezi tolerancí a intolerancí. Třída 11 Matematika Ncert kniha PDF Kapitola 1. Existují dokonce i zkíené reakce mezi sladkovodními a moskými .

Levné online obchodní kurzy.


Stáhnout knihy v PDF Mezi tolerancí a intolerancí PDF. Dobré knihy PDF Vladimír Liščák.