Read Club

Lhoťan Lukáš: Ježíš Kristus a IslámPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Lhoťan LukášV předkládané knize autor zkoumá, jak se k učení Ježíše Krista staví islám, a zabývá se otázkou ideologických a teologických rozporů mezi těmito dvěma světovými náboženstvími. Lhoťan se tak snaží překlenout mnohdy příliš povrchní pohled na islám formulovaný propagátory mezináboženského dialogu. Kniha poukazuje nejen na zásadní rozdíly mezi interpretací postavy Ježíše Krista v islámu a křesťanství, nýbrž také poukazuje na problémové části mezináboženského dialogu, kdy křesťané mnohdy podléhají strachu z kritiky kontroverzních části islámu. Přitom by však části islámu, jež jsou neslučitelné nejen s křesťanstvím, ale i s civilizovanou společností ctící humanitu a lidskou svobodu, neměly být přehlíženy. V Čechách a na Moravě bývá součástí islámské misie místy až agresivní a lživá agitace zaměřující se proti křesťanství, kdy je muslimy využíváno protikřesťanských a protikatolických nálad v české společnosti. Tato kniha proto představuje sumarizaci základních faktů potřebných pro pochopení problému islámu a islamizace, a to nejen křesťany, ale i ateisty. Byť je autor bývalým muslimem, jenž se po studiu života Ježíše Krista přiklonil ke křesťanství, uctívá jako zásadní hodnotu danou Bohem právo na svobodu přesvědčení. Jeho kniha tedy není zamýšlena jako prezentace pozitivního obrazu křesťanství na úkor islámu či ateismu, spíše má být české společnosti jakýmsi varováním, poněvadž vlivem současné expanze islámu podpořené vymíráním křesťanského společenství mohou již příští generace žít ve společnosti islámem formované. Na příkladu takovýchto společností podřízených islámskému právu se dnes již ukazuje, že i středověká křesťanská netolerance byla oproti vládě islámu jen „procházkou růžovým sadem“. počet stran: 120 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 20.11.2015 šířka: 143mm výška: 23mm hmotnost: 130g ISBN: 978–80–906030–4–2


Jeí Kristus a islám aneb Islám a jeho vztah k Jeíi a kesanství. kniha V pedkládané knize autor zkoumá jak se k uení Jeíe Krista staví islám a zabývá se otázkou ideologických a teologických rozpor mezi tmito. Je absolventem dvou stedních kol . iroká nabídka. Jeí Kristus islám Autor Lhoan Luká Nakladatel Lhoan Luká EAN 93247 ISBN 93247 Popis 1 kniha broovaná 80 stran esky Rozmry 145 203 cm Rok vydání 2014 1. Lhoan Luká Jeí Kristus Islá.


Ježis Kristus

Kontrola pozadí pro školní dobrovolníky. V pedkládané knize autor zkoumá jak se k uení Jeíe Krista staví islám a zabývá se otázkou ideologických a teologických rozpor mezi tmito dvma svtovými náboenstvími.Jeí Kristus a islám Luká Lhoan od 130 K Heureka.czhttpsknihy.heureka.czjeziskristusaislamlukaslhotan2Vechny informace o produktu Kniha Jeí Kristus a islám Luká Lhoan porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Jeí Kristus a islám Luká Lhoan.4.9 Hodnocení 98146 KNení sklademJeí Kristus a Islám Lhoan Luká Ucebnice.czhttpsucebnice.cz238383jeziskristusaislam.htmlJeí Kristus a Islám. Útes Poznámky Moby Dick. Kniha poukazuje nejen na zásadní rozdíly mezi interpretací. Luká Lhoan 1980 je nezávislý noviná bývalý muslim a autor knih Jeí Kristus a islám Eurabia a Arménský holocaust. V tchto vánoních dnech si vící kesané ale i mnozí nekesané pipomínají narození Jeíe Krista. Jsme vae knihkupectví s tradicí. Marine Archeology kurzy v Kerala. V pedkládané knize autor zkoumá jak se k uení Jeíe Krista staví islám a zabývá se otázkou ideologických a teologických rozpor mezi tmito dvma svtovými náboenstvími. Světlo jako peří tuhý jako desková báseň. Uivatelské jméno Email Heslo. Střední představenstvo Džammu. Nakupujte knihy online vo vaom obúbenom kníhkupectve Martinus . recenze Nová kníka Lukáe Lhoana Jeí Kristus a islám má podtitul Aneb islám a jeho vztah k Jeíi a ke kesanství. Jeí Kristus islám Aneb islám a jeho vztah k Jeíi a kesanství 2014 ISBN 9788090493247 Arménský .

Zaměstnavatelé chtějí Liberální umění Majors.


Eknihy na stiahnutie Lhoťan Lukáš: Ježíš Kristus a Islám PDF. Knihy v PDF ke stažení fórum Lhoťan Lukáš.