Read Club

Kuklík František: Moji čmeláciPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Kuklík FrantišekPopulárně-naučná publikace z pera českého autora se podrobně věnuje čmelákům: jejich chovu, rozpoznávání jednotlivých druhů, jejich přirozeným nepřátelům a způsobu života. Autor je chovatel čmeláků a z praktického hlediska popisuje, jak funguje čmeláčí společenství, jak sehnat čmeláčí královnu, jak si vyrobit chovatelská zařízení, usadit čmelín, jak správně a jestli vůbec přikrmovat a co je třeba provést, aby čmeláci prospívali. To vše dokládá na konkrétních příhodách od jara do podzimu a shrnuje vlastní dlouholeté zkušenosti. V knize jsou barevné fotografie a grafy, jedna kapitola se věnuje i vlivu čmeláků na životní prostředí. počet stran: 160 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 10.6.2020 šířka: 172mm výška: 18mm hmotnost: 485g ISBN: 978–80–242–6586–5


Frantiek Kuklík Rok vydání 2020 Tisk Zeptat se. Kupte knihu Moji meláci Frantiek Kuklík s 20 slevou v eshopu za 263 K v knihkupectví Booktook.cz . PLNU Rodičovský portál. Studium stipendia v zahraničí Dubaj. Moji meláci Prvodce svtem melák od eského chovatele Frantiek Kuklík. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazníkMoji meláci Kuklík Frantiek Ucebnice.czhttpsucebnice.czhobbymuzi535824mojicmelaci.htmlAutor je chovatel melák a z praktického hlediska popisuje jak funguje meláí spoleenství jak sehnat meláí královnu jak si vyrobit chovatelská zaízení usadit melín jak správn a jestli vbec pikrmovat a co je teba provést aby.


Kniha Čmeláci

DNA zaměstnání biologie. Autor je chovatel melák a z praktického hlediska popisuje jak funguje meláí spoleenství. Akce Dtské knihy se slevou. BCA College personál. Moji meláci Autor Kuklík Frantiek Nakladatel Esence EAN 65865 ISBN 65865 Popis 1 kniha broovaná 160 stran esky. Kompletní technická specifikace produktu Moji meláci Kuklík Frantiek a dalí informace o produktu.263 KSklademMoji cmelaci frantisek kuklik Sleviste.czhttpssleviste.czmoji cmelaci frantisek kuklikAutor je chovatel melák a z praktického hlediska popisuje jak funguje meláí spoleenství jak sehnat meláí královnu jak si vyrobit chovatelská zaízení usadit melín jak správn a jestli vbec pikrmovat a co je teba provést aby. Moji meláci. autor Palacký Frantiek. Bombus argilaceus. Uwf msw online. Partnerský prodej cenu dopravy uruje partner. Kupte knihu Moji meláci Frantiek Kuklík v oveném obchod. Mexický gotický film. Vybírejte z novinek a bestseller kategorie Knihy o hmyzu. Autor je dlouholetým chovatelem melák a proto popisuje fundovan z praktického hlediska na základ vlastních . Title rady a pomucky prehled cmelaku moji cmelaci Reginata videacmelaci Pejít na obsah.

Provozní manuál Význam v Marathi.


Eknihy na stiahnutie Kuklík František: Moji čmeláci PDF. E-knihy zdarma Kuklík František.