Read Club

Falvey Pat, šerpa Gyalje Pemba: Na vrchol K2 - Od triumfu k děsivé tragédiiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Falvey Pat, šerpa Gyalje PembaNejvětší lidská katastrofa na K2 Dne 1. srpna 2008 dosáhlo 18 horolezců z celého světa vrcholu K2, druhé nejvyšší a zároveň nejnebezpečnější hory, jež si jako daň vybírá život každého čtvrtého horolezce, který se snaží vystoupit na její vrchol. Tehdy se během 28 hodin K2 ukázala v celé své hrůze: v sérii katastrofických nehod přišlo o život 11 lidí. Mezi těmi, kteří na K2 zemřeli, byl také Ir Gerard McDonnell, který jako první irský horolezec vystoupil až na vrchol. Přišel tragicky o život při hrdinném úsilí zachránit životy tří vážně zraněných lezců, kteří zůstali po pádu celou noc viset zamotaní v lanech na vrcholu Traversu. Během následujících tří dnů se nepálský šerpa Pemba Gyalje spolu s pěti dalšími šerpy pokoušeli o záchranu horolezců, kteří byli uvězněni v zóně smrti nad 8 000 m a nebyli schopni jí uniknout kvůli zrádnému nedostatku kyslíku, vyvolávajícímu chronickou únavu, delirium a zoufalou bezmoc. Ti, kteří přežili, byli okamžitě vrženi do mezinárodního mediálního víru, kde se objevilo mnoho různých zpráv, z nichž některé si přímo protiřečily a jiné byly prostě nepravdivé. Kniha Vrchol je založena na vyprávění očitého svědka Pemby Gyaljeho a na mnoha rozhovorech s přeživšími horolezci, podle nichž vznikl také oceněný dokumentární film The Summit: How Triumph Turned to Tragedy on K2´s Deadliest Days. Kniha i film jsou nejobjektivnější interpretací jedné z nejkontroverznějších horolezeckých katastrof poslední doby. počet stran: 332 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 25.9.2015 šířka: 160mm výška: 26mm hmotnost: 790g ISBN: 978–80–7252–583–6


5 319 K 399 K31 . srpna 2008 dosáhlo 18 horolezc z celého svta vrcholu K2 druhé nejvyí a zárove nejnebezpenjí hory je si jako da vybírá ivot kadého tvrtého horolezce který se snaí vystoupit na její vrchol. Vstupní úroveň biomedicínské inženýrské práce New York. Prodáváme knihy o otřesech.Jak se stát realitním makléřem v Indii.


Pemba

University of New Hampshire - Niche. Srovnejte ceny pette si recenze najdte podobné produkty a písluenství.5 Hodnocení 100Na vrchol K2 Od triumfu k dsivé tragédii Falvey Pat erpahttpsprodejknih.cz67991falveypatserpagyaljepembanavrcholk298 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czNejvtí lidská katastrofa na K2 Dne 1. Bhem následujících tí dn se nepálský erpa Pemba Gyalje spolu s pti dalími erpy pokoueli o záchranu horolezc kteí byli uvznni v zón smrti nad 8 000 m a nebyli schopni jí uniknout kvli zrádnému nedostatku kyslíku. Piel tragicky o ivot pi. Jota Conefrey Mick Duchové K2 Na vrchol hory smrti Pouze nespoutaná touha vás me dovést a na vrchol K2.Peter Edmund Hillary Epická sága prvovýstupu na nejnebezpenjí horu planety Podmanivý píbh nejvraednjí svtové hory K2 je s 8611 metry tém o dv st padesát metr nií ne Mount Everest ale co se obtínosti výstupu týe s. Autor Pat Falvey erpa Gyalje SherpaNakladatel Práh. Elektrikářská obchodní škola West Palm Beach. srpna 2008 dosáhlo 18 horolezc . EAN 9788072525836. Co dělají architekti. Pemba se k nim piblíil nemohl vak rozeznat jejich oblieje skrz pavuinu lan roztrhaných bund a zlámaných úd. Vetky informácie o produkte Kniha Na vrchol K2 Falway Pat Pemba Gyalje porovnanie cien z internetových obchodov hodnotenie a recenzie Na vrchol K2 Falway Pat Pemba Gyalje. Na vrchol K2 Od triumfu k dsivé tragédii. Kniha Na vrchol K2 Od triumfu k dsivé tragédii 1. Na vrchol K2 Od triumfu k dsivé tragédii Falvey Pat erpa Gyalje Pemba Nejvtí lidská katastrofa na K2 Dne 1. nakladatel Práh rok vydání 2015 vydání 1. Od triumfu k dsivé tragédii. srpna 2008 dosáhlo 18 horolezc z celého svta vrcholu K2 druhé nejvyí a zárove nejnebezpenjí hory je si jako da vybírá ivot kadého tvrtého. Zrychlené čtenářský účet. srpna 2008 dosáhlo 18 horolezc z celého svta vrcholu K2 druhé nejvyí a zárove nejnebezpenjí hory je si jako da vybírá ivot kadého tvrtého horolezce který se snaí vystoupit na. Autor Pat Falvey erpa Gyalje Sherpa Nakladatel. Portréty sedmi lidí sedmi osamlých duí Anna Gavalda se po osmnácti letech od své prvotiny Kdyby tak na m nkdo nkde ekal která ji vzáptí proslavila vrací s druhou sbírkou povídek.

Kulinářské školy Boise Idaho.


Kde jsou e-knihy ke stažení Falvey Pat, šerpa Gyalje Pemba: Na vrchol K2 - Od triumfu k děsivé tragédii PDF. Jak stahovat e-knihy Falvey Pat, šerpa Gyalje Pemba.