Read Club

Bělohlávek František: Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Bělohlávek FrantišekZkušený autor, který jako manažer a konzultant osobně vedl tisíce pohovorů, vám poradí, jak postupovat a čeho se vyvarovat při nejčastějších rozhovorech s podřízenými pracovníky – při výběrových, hodnoticích, obtížných a rozvojových pohovorech. Na komentovaných ukázkách uvidíte, jak vést motivační a hodnoticí pohovory s různými typy lidí – od plachého pracovníka přes pohodáře až po člověka arogantního. Dále se dozvíte, jak optimálně postupovat při rozvojových rozhovorech, jejichž cílem je zvýšit odborné, manažerské nebo komunikační kvality pracovníka. Autor vám pomůže zvládnout i obtížné pohovory, které se týkají uvolňování pracovníka pro nadbytečnost, nepřítomnosti v práci, nízkého pracovního výkonu, nedodržování technologické či pracovní kázně nebo narušování vztahů mezi lidmi na pracovišti. Dozvíte se také, jak připravit a vést výběrové pohovory, jakými otázkami zjistit různé kompetence, přístup k práci a charakterové vlastnosti uchazeče. Předností knihy je mnoho komentovaných ukázek rozhovorů, praktických rad a postupů vycházejících z bohatých zkušeností autora. Knížka je určena všem manažerům, vedoucím týmů, personalistům a studentům personálního managementu. počet stran: 192 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 28.6.2017 šířka: 166mm výška: 10mm hmotnost: 330g ISBN: 978–80–271–0433–8 jazyk: česky


2017 I8 Length 192 pages Subjects. Jak vést rozhovory s podízenými pracovníky Frantiek Blohlavek Grada 2017 Výbrové hodnoticí obtíné a rozvojové pohovory 2. a pedagogických publikaních výstup pracovník Filozofické fakulty . o instituci podízenou ideologickému dohledu strany. e se Murakami stal spisovatelem nejspíe. Baňky tutorial od nuly.


Vést

rozíené vydání. rozíené vydání Autor Frantiek Blohlávek. Motivané knihy slúia najmä na osobný a duchovný rozvoj loveka o úzko súvisí aj s kariérnym a profesijným rastom. R strom python tutorial. Title 1 pdfsam 98122 Author Flexibooks Name 1 pdfsam 98122 Length 20 pages. Michigan Tech Basketball. 124 neíslovaných stran barevné ilustrace 1 mapa 18 x 26 cm. Jak vést rozhovory s podízenými pracovníky Autor Blohlávek Frantiek Zkuený autor který jako manaer a konzultant osobn vedl tisíce pohovor vám poradí jak postupovat a eho se vyvarovat pi nejastjích rozhovorech s podízenými pracovníky pi výbrových hodnoticích obtíných a rozvojových. Otory Bible Hardcover. Detail zboí Caddy Eileen Platts David Earl  . Swift Apple GitHub. Kniha Jak vést rozhovory s podízenými pracovníky Výbrové hodnoticí obtíné a rozvojové pohovory 2. a na pódiu pi pábitelském rozhovoru s Markem Ebenem rozesmál . Jak vést rozhovory s podízenými pracovníky Výbrové hodnoticí obtíné a rozvojové pohovory Frantiek Blohlávek Zkuený autor který jako manaer a konzultant osobn vedl tisíce pohovor vám poradí jak postupovat a eho se vyvarovat pi nejastjích rozhovorech s podízenými pracovníky pi výbrových hodnoticích obtíných a. Za úasti R probhla v ervnu 2003 první Výroní bezpenostní hodnotící konference OBSE. 202115  Jak vést rozhovory s podízenými pracovníky Výbrové hodnoticí obtíné a rozvojové pohovory Frantiek Blohlávek. Business Economics 192 pages. Kód PN Blohlávek Frantiek Záruka 24 msíc. Role stedního managementu na kadé kole narstá v pímé úme s tím jak narstá autonomie naich kol.

Historie anglické literatury Seznam knih.


Knihy v PDF fórum Bělohlávek František: Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a r PDF. sledujte knihy online Bělohlávek František.