Read Club

Bill Warner: Politický islám - v kostcePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Bill WarnerV médiích se objevuje řada názorů na islámskou doktrínu, ale žádná fakta. Nikdo totiž nestuduje základní zdroj informací o skutečné povaze islámu – Mohameda a Alláha. Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry ( Mohamedova životopisu ) a hadísů ( jeho tradic ). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, budou jednoduše ověřitelné a vaše porozumění tak bude mít pevné základy. Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Když však umělý jazyk nahradíme jednoduchou mluvou, získáme něco ohromujícího. Díky této knize se zbavíte všech nejasností ohledně islámu. Pochopíte, co stojí za událostmi v islámském světě a co to znamená pro naši civilizaci. ISBN: 978–80–7628–000–7 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Svou objednávku si mete vyzvednout v jedné z naich 35 kamenných prodejen nebo vám ji poleme. Politický islám v kostce úr Autor Warner Bill Vydavatestvo CSPI International. Získal doktorát v oboru fyziky a matematiky v roce 1968 na North Carolina State University. Knihu vydalo Centrum pro studium politického islámu. Lidská biologie Uoft.


Bill Warner

Politický islám stále více ovlivuje ná kadodenní ivot a pedstavuje významnou výzvu pro základní kameny západní civilizace jako je svoboda demokracie lidská práva a rovnost pohlaví. Dihád je i tvrzení e americká Deklarace nezávislosti je zaloena na islámských principech. Ta te vychází i esky pod titulem Politický islám v kostce úrove 2 ve Warnerov evropské poboce . Práce pro studenty kineziologie. Vekeré informace o produktu. Samostudijní kurz politického islámu. Nikdo toti nestuduje základní . Bná cena 149 K. Autorem je Bill Warner. University of Georgia Sociální život Reddit. Zaloil k tomu badatelský a informaní institut zvaný Center for the Study of Political Islam. Provoz a údržba PDF. V médiích se objevuje ada názor na islámskou doktrínu ale ádná fakta. EAN 80007 ISBN 80007 Originál SelfStudy Course on Political Islam Level 2 Popis 1 kniha broovaná 128 stran esky Rozmry 145 204 cm Rok . Filmy YouTube zdarma s reklamami.

Donna Tartt un Juego de Niños.


Elektronické knihy digitální PDF Bill Warner: Politický islám - v kostce PDF. Knihy v PDF Bill Warner.

Bill Warner Islam