Read Club

Andrea Dubai: Éterické tělo - Praktická práce s éterickým tělemPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Andrea DubaiÉterické tělo je součástí bioenergetiky člověka a vytváří most mezi hrubou hmotou a energetickými vibracemi. Jemnohmotný (duchovní) svět není od našeho známého reálného světa oddělený; prolíná se s naším hrubohmotným světem a oba se navzájem s různou intenzitou ovlivňují. Éterický svět, to je především neustálé proudění energie, neustálé změny a očišťování. Je třeba věřit svým jemnohmotným tělům až do okamžiku, kdy si uvědomíme, že se stále jedná o hmotu: sice na vyšší vibrační úrovni, ale stále je to hmota a skutečné Já je skryto někde za ní… Slovenská autorka ve svém textu předkládá unikátní a komplexní soubor poznatků, tipů i cvičení, jež jsou všechny ověřené praxí. Její práce zahrnuje kromě jiného tato témata: vznik a zánik éterického těla, proudění éterické energie, propojení éterického těla a hrubohmotných orgánů, vliv hormonů na éterické tělo, dobíjení a odběr energie, uchovávání vzpomínek a traumat v éterické paměti, uchovávání informací z minulého života, interakce éterického těla s okolním prostorem, čakry, vnímání éterického pole smysly, jasnozřivost, relaxace, meditace, ochrana před energetickými vlivy, čtení aury, programování éterického těla, přenos energie a informací. Datum vydání: 01. 03. 2014 Počet stran: 216 ISBN: 978–80–8100–366–0 Vazba: Brožovaná bez přebalu matná


Kniha Tekuté svtlo sexu nabízí novou teorii o ideálním naasování lidské cesty k dosplosti zaloenou na principech astrologické píinnosti. Vlaštovky a Amazony psaní KS2. Online ošetřovatelské studium. Kundalini a cakry prakticka nalezeno 35 Podobné fráze aura cakry a sebeleceni kundalini remix v a cd kundalini joga a hlubinna psychologie kundalini yoga seitz anand k barvy znameni a cakry farby znameni a cakry cakry a cinska medicina kozorohbarvy znameni a cakry nejlevnejsi archandele meridiany a cakry kniha archandele meridiany a cakry . Vyberte si z knih od autora Andrea Dubai na Martinus.cz. Jemnohmotný duchovní svt není od naeho známého reálného svta oddlený prolíná se s naím hrubohmotným svtem a oba se navzájem s rznou intenzitou ovlivují.


Práce V Dubaji

Eugenika 2014. tenáské recenze Potovné nad 999 K zdarma Slevy na bestsellery 25 . Kód Autor Dubai Andrea EAN 03660 Dostupnost Poslední kusy. I kdy se neumístila mezi prvními temi odvedla pknou práci získala jist adu nových zkueností a víme e také . doprava od 249 . Chemický inženýrství do patentového práva. Jak vypadá titulní stránka formátu APA. Jemnohmotný duchovní svt není od naeho známého reálného svta oddlený prolíná se s na. Reiki znamená univerzální ivotní energii jejím prostednictvím lze uvést v soulad své Já s vnjími vlivy. Fenguej pro tlo píbh o vdomém snní meditativním cviení a uzdravování. Nejlevnější DBA online. Éterické tlo Praktická práce s éterickým tlem Andrea Dubai. Jemnohmotný duchovný svet ni . Vetky informácie o produkte Kniha Éterické tlo Dubai Andrea porovnanie cien z internetových obchodov hodnotenie a recenzie Éterické tlo Dubai Andrea. Kniha Éterické tlo Praktická práce s éterickým tlem Autor Dubai Andrea Píruka slovenské esoteriky pibliuje práci s éterickým tlem a jeho energií. Jemnohmotný duchovní svt není od210 KEtericke telo prakticka prace s eterickym telem andrea dubaihttpssleviste.czetericke telo prakticka prace s eterickym telemJemnohmotný duchovní svt není od naeho známého reálného svta oddlený prolíná se s naím hrubohmotným svtem a oba se navzájem s rznou intenzitou ovlivují.

Druh spolupracovníka v oblasti svobodného umění Social Science.


E-knihy PDF do čtečky Andrea Dubai: Éterické tělo - Praktická práce s éterickým tělem PDF. Eknihy po česku PDF Andrea Dubai.

Dubai Prace