Read Club

Afrika - jazykový průvodce (egyptská arabština, svahilština, afrikánština, amharština, hauština)PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
neuvedenNový jazykový průvodce na cestách napříč africkým kontinentem. Z pestré směsice jazyků jsme pro vás vybrali pět nejrozšířenějších – arabštinu, svahilštinu, afrikánštinu, amharštinu a hauštinu. Co jazyk, to jiná kultura, jiný zvuk, často i jiné písmo. Arabština je semitskohamitský jazyk a je v Africe nejpoužívanější. Egyptskou arabštinu jsme zvolili nejen proto, že je Egypt dlouhodobě populární celoroční dovolenkovou destinací, ale i z toho důvodu, že se tímto dialektem domluvíte i v jiných zemích severní Afriky. Afrikánština je západogermánský jazyk a vládne naopak na jižním cípu kontinentu. Paradoxně nám však může být ze všech jazyků nejbližší, na jejím počátku totiž stál jazyk nizozemských osadníků. Svahilština je bantuský jazyk a má nefalšovaný africký původ. Mluví jím kolem 80 miliónů lidí po celé východní Africe. Esperantem Afriky západní je čadský jazyk hauština, kterým se domluvíte nejen v Nigeru a Nigérii, ale částečně i v dalších zemích kolem Guinejského zálivu. Nejexotičtějším z celé pětice je semitský jazyk amharština, jazyk kolébky lidstva Etiopie, který vyniká svým ozdobným písmem. Podrobnější informace o jednotlivých jazycích, jejich rozšíření, původu i gramatice najdete vždy na začátku každé části. Věříme, že se s naší příručkou neztratíte a Afrika pro vás přestane být zemí neznámou a neproniknutelnou. počet stran: 512 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.10.2013 šířka: 95mm výška: 25mm hmotnost: 254g ISBN: 978–80–87471–72–2


Hautina vysokokolská píruka . Nový jazykový prvodce na cestách napí africkým kontinentem. Arabtina je semitskohamitský jazyk a je v Africe nejpouívanjí. Nahlásit chybu u této knihy Nahlásit chybu u této knihy. Cu Denver Stipendium Universe.


Svahilština

Kniha Afrika Jazykový prvodce na www.alza.cz. Afrika jazykový prvodce 2013 k. Informace Carl Hiaasen. egyptská arabtina svahiltina afrikántina amhartina hautina a 1 100 vt a frází a 1 000 slovíek v tématech Výslovnost Doporuení a upozornní a dalí uitené pílohy. Z pestré smsice jazyk jsme pro vás vybrali pt nejrozíenjích arabtinu svahiltinu afrikántinu amhartinu a hautinu.Afrika jazykový prvodce egyptská arabtina svahiltinahttpskromeriz.tritius.czdetailAfrika jazykový prvodce egyptská arabtina svahiltina afrikántina amhartina hautina . Srovnej nap. Afrika jazykový prvodce 9x14. Z pestré smsice jazyk jsme pro vás vybrali pt nejrozíenjích arabtinu svahiltinu afrikántinu amhartinu a hautinu.Afrika jazykový prvodce egyptská arabtina svahiltina afrikántina amhartina hautinaZboí.czAfrika jazykový prvodceNový jazykový prvodce na cestách napí africkým kontinentem. Arabtina pro zaáteníky. Je cdisplayex bezpečný. Tým společnosti Microsoft týmy pro učitele PDF. Z pestré smsice jazyk jsme pro vás vybrali pt nejrozíenjích arabtinu svahiltinu afrikántinu amhartinu a hautinu. 2020 v 2310. Knihovny pod jednou stechou.

Americká studia mistr.


knihy vo formáte PDF úplne Afrika - jazykový průvodce (egyptská arabština, svahilština, afrikánština, amharština, hauština) PDF. E-knihy komplet v PDF neuveden.

Afrikánština